تعداد بازدید : ۱۵۲۹
کد خبر : ۲۳۷۷۱۲
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:
۰۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: حاصل حمایت از تولید اشتغالزایی، ازدواج جوانان و افزایش قدرت خرید مردم و حل بسیاری از مشکلات کشور است. 

خواندن ۲دقیقه

 

به گزارش بورس نیوز، سیدجواد حسینی‌کیا با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها»، اظهار کرد: کلید طلایی نجات کشور، اقتصاد مقاومتی است و تحقق این مهم در گرو بهبود وضعیت تولید است، انتخاب این نام برای سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم رهبری به این معنا است که اگر به دنبال ساماندهی حوزه تولید و ترغیب تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در کشور هستیم، باید از تولید به درستی پشتیبانی و موانع پیش روی فعالان این حوزه را رفع کرد.

نماینده مردم سنقر در خانه ملت با بیان اینکه قوه مقننه برای تحقق شعار سال باید قوانین زائد را حذف کند، افزود: دولت نیز باید از صدرو بخشنامه‌های دست و پاگیر خودداری کرده و زمینه گسترش کسب و کار‌ها را با سهولت صدور مجوز‌ها فراهم کند.

وی با بیان اینکه بانک‌ها با توجه به نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی رهبری باید بنگاهداری را رها کرده و به دنبال سرمایه‌گذاری در تولید باشند، اضافه کرد: با تحقق این مهم اشتغالزایی محقق می‌شود و بسیاری از مشکلات از جمله کاهش قدرت خرید مردم رفع می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه برای بهبود تولید باید موانعی که تولیدکنندگان با آن روبه‌رو هستند را رفع کرد، ادامه داد: ایران با ۱۵ کشور دنیا همسایه بوده و بازار این کشور‌ها ظرفیت مناسبی برای صادرات بوده که باید با حمایت از تولید از این پتانسیل استفاده کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: حاصل حمایت از تولید اشتغالزایی، ازدواج جوانان و افزایش قدرت خرید مردم و حل بسیاری از مشکلات کشور است. 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تقسیم سود ۳۲ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۳۲ تومانی در مجمع "وبهمن"

مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در تاریخ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ برگزار شد.

"وسمحال" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت سرمایه گذاری استان چهار محال و بختیاری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "وامین" با هم دیدار کردند

شرکت سرمایه‌گذاری امين توان آفرين‎‌ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.

"شتوکا" آماده برگزاری مجمع

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توکارنگ فولاد سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: