تعداد بازدید : ۱۱۹۷
کد خبر : ۲۳۷۷۳۳
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی:
۰۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۸
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در سال آینده باید تلاش خود را بیشتر کنیم و گام‌های اساسی در حوزه بهبود وضعیت معیشت مردم، اقتصاد کشور، حمایت از کشاورزان و پیشبرد پروژه‌های زیربنایی کشور برداریم.

مجلس شورای اسلامی+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، کمال حسین پور، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد مجلس یازدهم در طول این ۱۰ ماه، اظهار کرد: باوجود همه مشکلاتی که مجلس یازدهم از زمان آغاز به کار خود با آن‌ها روبه رو بود می‌توان نمره قابل قبولی به عملکرد مجلس در طول این چند ماه داد. از همان روز‌های ابتدایی آغاز به کار شاهد جریان سازی رسانه‌های خاص با اهداف معینی علیه مجلس بودیم.

وی افزود: از سوی دیگر مجلس یازدهم در شرایطی کار خود را آغاز کرد که شیوع ویروس کرونا کل جهان را تحت تاثیر قرار داده بود و در کنار آن با تحریم‌های ظالمانه آمریکا مواجه بودیم. وضعیت بازار بورس و بازار مسکن نیز با چالش‌های جدی روبه رو بود.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در خانه ملت تصریح کرد: ما در طول این چند ماه با دنبال کردن طرح‌های متعدد مصوبه‌هایی برای ساماندهی بازار مسکن، بازار سرمایه، تامین نهاده‌های دامی و کشاورزی، کمک معیشتی به مردم در شرایط کرونایی داشتیم. در کل عملکرد مجلس بی نقص نبود، اما باتوجه به شرایط ما تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت به کار بستیم.

 حسین‌پور تاکید کرد: اما در سال آینده باید تلاش خود را بیشتر کنیم و گام‌های اساسی در حوزه بهبود وضعیت معیشت مردم، اقتصاد کشور، حمایت از کشاورزان و پیشبرد پروژه‌های زیربنایی کشور برداریم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
پرداخت سود

پرداخت سود "مداران" از ابتدای شهریورماه

شرکت داده پردازی ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
تقسیم سود ۳۱۵ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۳۱۵ تومانی در مجمع "سبجنو"

مجمع عمومی شرکت سیمان بجنورد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.

"وسکرد" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت سرمایه گذاری استان کردستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ برگزار خواهد شد.

"کخاک" به مجمع رفت

مجمع عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: