تعداد بازدید : ۱۱۰۵
کد خبر : ۲۳۷۷۴۰
۰۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
رییس پلیس راهور ناجا از کاهش ۳۰ درصدی تردد در جاده‌های کشور در مقایسه با مدت مشابه در ایام قبل از شیوع کرونا خبر داد.

به گزارش بورس نیوز، سردار سیدکمال هادیانفر گفت: امسال با توجه به شرایط شیوع کرونا، ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت بر ضرورت پرهیز از انجام سفر‌های غیرضروری تاکید کردند و طبق آمار‌ها نیز تا روز گذشته مردم تا حد زیادی به این تاکیدات توجه کردند و آمار‌ها نشان می‌دهد که میزان تردد‌ها در مقایسه با دوره مشابه قبل از شیوع کرونا کاهشی ۳۰ درصدی داشته است.

وی با بیان اینکه لازم است همچنان مردم به دستورالعمل‌ها توجه کرده و از انجام سفر‌های غیرضروری خودداری کنند، اظهارکرد: شرایط آرامی در جاده‌ها حاکم است و حتی در برخی از معابر و جاده‌هایی که در گذشته شاهد ترافیک سنگین و پرحجم بودیم، ترافیک آرام و روان است.

رییس پلیس راهور ناجا با تاکید بر ضرورت پرهیز از سفر گفت: اگر شهروندان به دلایل ضروری مجبور به سفر هستند باید توجه داشته باشند که حتما با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنند. از سبقت غیرمجاز پرهیز کنند و رانندگان حتما با توجه کافی به مسیر مقابل رانندگی کرده و قبل از حرکت، خواب و استراحت کافی داشته باشند و به هیچ عنوان در شرایط خستگی و خواب آلودگی پشت فرمان ننشینند. چرا که این چهار عامل مهم‌ترین علل تصادفات رانندگی است و با پیشگیری از آن می‌توان درصد قابل توجهی از تصادفات را کاهش داد.

هادیانفر ادامه داد: تصادفات به دلیل خلوتی معابر شهری نیز کمی افزایش داشته که در این خصوص نیز لازم است شهروندان و به خصوص رانندگان توجه کافی به مقررات داشته باشند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تقسیم سود ۳۲ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۳۲ تومانی در مجمع "وبهمن"

مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در تاریخ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ برگزار شد.

"وسمحال" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت سرمایه گذاری استان چهار محال و بختیاری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "وامین" با هم دیدار کردند

شرکت سرمایه‌گذاری امين توان آفرين‎‌ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.

"شتوکا" آماده برگزاری مجمع

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توکارنگ فولاد سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: