تعداد بازدید : ۱۲۰۴
کد خبر : ۲۳۷۹۹۳
طی نامه ای صورت گرفت؛
۰۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶
مدیر عامل پلی اکریل باتوجه به آمادگی برای تحویل کارخانه های پلی اکریل و DMT و متضرر شدن ۴۰ هزار سهامدار حقیقی بابت تاخیر در این فرایند، خواستار دستور تسریع از رئیس جدید هیات حمایت از صنایع وزارت صنعت شد.

درخواست

به گزارش بورس نیوز، شرکت پلی اکریل با توجه به آمادگی هیات مدیره جهت تحویل کارخانه‌های پلی اکریل و DMT و متضرر شدن ۴۰ هزار سهامدار حقیقی بابت تاخیر در این فرایند، خواستار دستور تسریع از رئیس جدید هیات حمایت از صنایع وزارت صنعت شد.

مهدی زرفشانی مدیرعامل "شپلی" با ارسال "نامه‌ای " به رئیس جدید هیات حمایت از صنایع وزارت صنعت اعلام کرد: این شرکت به عنوان سر زنجیره صنعت استراتژیک و ملی نساجی طی یک فرآیند مبهم و غیرشفاف در سال ۸۳ به بخش خصوصی واگذار شد و در نتیجه سوء عملکرد مدیریتی در سال ۹۵ تحت پوشش هیات حمایت از صنایع قرار گرفت.

در سال ۹۹ و پس از ماه‌ها تلاش و مبادی حاکمیتی و دستگاه نظارتی و قضایی استان اصفهان، مجمع عمومی صاحبان سهام این شرکت سوم دی برگزار شد و صورتجلسه تعیین اعضای هیات مدیره ۴ اسفند در اداره ثبت شرکت‌های استان اصفهان به ثبت رسید و هیات مدیره بلافاصله بعد از ثبت درخواست جلسه و اعلام آمادگی تحویل کارخانه‌های پلی اکریل و DMT را به رئیس سابق هیات حمایت از صنایع ارسال کرد.

۱۱ اسفند جلسه با حضور اعضای هیات مدیره با رئیس سابق هیات حمایت از صنایع برگزار و مقرر شد هیات مدیره اعلام آمادگی را جهت تحویل کارخانه‌های پلی اکریل و DMT کتباً ارسال تا در جلسه هیات حمایت از صنایع مطرح و مصوبه لازم اخذ شود. ۱۴ اسفند اعلام آمادگی کتبی از طرف هیات مدیره صورت پذیرفت و رئیس سابق هیات حمایت از صنایع طی دو هفته آخر اسفند ماه فرمودند مصوبه اعضای هیات حمایت گرفته شده و منتظر دستور وزیر صنعت هستیم.

اما با توجه به پیگیری صورت گرفته از دفتر وزیر و معاونت امور صنایع مشخص شد، خاتمی اخذ مصوبه را منوط به وزیر کرده‌اند و مصوبه امضا نشده است!

با توجه به دستور وزیر صنعت و معاونت امور صنایع در ذیل درخواست کتبی استاندار استان اصفهان به وزیر صنعت جهت تحویل کارخانه‌های پلی اکریل و DMT، معروض می‌دارد که شرکت پلی اکریل با حدود ۴۰ هزار سهامدار حقیقی هر روز بابت تاخیر در فرایند تغییر و تحول مدیریت کارخانه متضرر و بلاتکلیف هستند؛ بنابراین هیات مدیره این شرکت از جنابعالی خواهشمند است ضمن تخصیص وقت جلسه‌ای با مدیران این شرکت در اولین فرصت ممکن، دستور تسریع در فرآیند‌های قانونی این مهم را صادر فرمایید.

بیشتر بخوانید:

سهامداران "شپلی" خواستار ورود مستقیم رئیس قوه قضائیه شدند!

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تلیسه" به انتخاب هیات مدیره می‌اندیشد

مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده شرکت دامداری تلیسه نمونه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ برگزار خواهد شد.

"کی‌بی‌سی" ۱۰ روز آینده به مجمع می‌رود

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت کی بی سی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ برگزار می شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "سفانو" از آخر بهار

شرکت سیمان فارس نو زمان پرداخت سود را اعلام کرد.
تمدید زمان پرداخت سود در

تمدید زمان پرداخت سود در "کدما"

شرکت معدنی دماوند زمان پرداخت سود به سهامداران را تمدید کرد.
زمان پرداخت سوددهی

زمان پرداخت سوددهی "مفاخر" از مهرماه

شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی از زمانبندی سوددهی به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: