تعداد بازدید : ۲۰۲
کد خبر : ۲۳۸۰۹۰
عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت:
۰۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۵
عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: اگر مسائل و چالش‌های پیش روی صادرات فولاد رفع شود، حداقل می‌توان ۸۰درصد محصولات شرکت فولاد مبارکه را که قابلیت صادرات جهانی را داراست، صادر کرد.
خواندن ۳دقیقه

 

عضو هیات مدیره انجمن نتولیدکنندگان فولاد ایران+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، نادر سلیمانی، عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران اظهار کرد: در همان دوره‌ای که شرکت فولاد مبارکه ساخته و قرارداد آن با بهترین شرکت‌های خارجی بسته شد و در نهایت لایسنس پروژه احیای مستقیم آن که از آمریکا گرفته شده بود، بعد از انتقال به کوبه استیل ژاپن، مجددا به یک شرکت بین المللی ایرانی ایران-ایریتک انجام شد، تقریبا تمام قرارداد‌ها برای تولید محصولات به صورت هایتک بود؛ به این صورت که برنامه تولید محصول نهایی فولاد مبارکه بر این اساس بود تا ضمن داشتن استاندارد‌های داخلی، بتواند در بازار‌های جهانی رقابت کند و از استاندار‌های جهانی نیز برخوردار باشد.

وی ادامه داد: از سال ۶۸ که فولاد مبارکه به صورت قطره‌ای یا همان بخش- بخش راه اندازی شد، این موضوع مورد توجه مسئولین جمهوری اسلامی ایران و مسئولان شرکت فولاد مبارکه بوده و در تمام ادوار تغییر مدیریتی در شرکت فولاد مبارکه تنها چیزی که تغییر نکرده، توجه به کیفیت و افزایش راندمان کیفی محصولات فولادمبارکه بوده و این مساله اکنون نیز به کیفیت خود باقی است.


به گفته عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، اگر مسائل و چالش‌های پیش روی صادرات فولاد رفع شود، حداقل می‌توان ۸۰درصد محصولات شرکت فولاد مبارکه را که قابلیت صادرات جهانی را داراست، صادر کرد.

وی افزود: ضمن اینکه شرکت فولاد مبارکه کیفیت لازم برای محصولات تولیدی خود را از بازار داخلی اخذ کرده، کیفیت محصولات این شرکت به گونه‌ای است که قابلیت رقابت با محصولات جهانی دارای استاندارد بین المللی را دارد؛ حتی در دولت تدبیر و امید نیز این شرکت موفق شد بخشی از بازار‌های اروپایی را از جذب کند و محصولات این شرکت مورد توجه آن‌ها قرار گرفت.

سلیمانی گفت: در شرایط فعلی شرکت فولاد مبارکه که بزرگترین تولیدکننده فولاد در خاور میانه است، تمام استاندارد‌های لازم برای صادرات به آسیای میانه، خاور دور و اروپا را دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"زماهان" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ برگزار شد.
مجمع

مجمع "ولانا" ۷۰ ریال سود داد

مجمع عمومی شرکت لیزینگ آیادانا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ برگزار شد.

"شوینده" ۴ روز دیگر به مجمع می‌رود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: