تعداد بازدید : ۸۸۱
کد خبر : ۲۳۸۰۹۹
عضو هیات رییسه مجلس:
۱۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت توانمند، عامل اصلی موفقیت قطعه سازی کروز به شمار می‌رود و نوید بخش آینده درخشان برای این شرکت قطعه سازی خواهد بود.

موفقیت کروز بر مدیریت توانمند تکیه زده است

به گزارش بورس نیوز، علیرضا سلیمی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی و هیات همراه درحالی از سایت شماره ۲ شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید کردند که این شرکت با تکیه بر دانش بومی و به‌کارگیری از مهندسان ایرانی توانسته در زمینه داخلی‌سازی قطعات الکترونیکی نظیر ECU، ACU و... به خود کفایی برسد و نیاز‌های خودروسازان داخلی را در زمینه تامین قطعات الکترونیکی استراتژیک مرتفع سازد. همچنین علیرضا سلیمی در دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفتگو پرداختند.

کیفیت قطعات تولیدی در کروز حرف اول را می‌زند

علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان با تاکید بر اینکه شرکت کروز و با تلاش‌های مستمر و تکیه بر اقتصاد مقاومتی نقش بسزایی را در  اشتغالزایی ایجاد کرده است، افزود: به مجموعه کروز نمره قابل قبولی می‌دهم، چرا که با وجود تحریم‌های ظالمانه درکمیت و کیفیت تولید قطعات موفق عمل کرده اند.

زیان ده نبودن شرکت کروز نکته دیگری بود که عضو هیات رییسه

مجلس شورای اسلامی به آن اشاره کرد و اظهارداشت: مدیریت توانمند عامل اصلی موفقیت قطعه سازی کروز است و می‌تواند نوید بخش آینده درخشان برای شرکت مذکور به شمار رود.

وی بر ضرورت حمایت نمایندگان ملت از بخش‌های خصوص توانمند تاکید و بیان داشت: گلایه‌ای که مطرح است اینکه مجموعه‌ای مانند کروز توانسته فراتر از نیاز‌های داخلی و قابل رقابت با محصول مشابه خارجی قطعه تولید کند، اما همچنان شاهد واردات بی رویه قطعات خودرو‌هایی هستیم که ممکن است با کیفیت قطعات تولید شده در داخل نیز قابل رقابت نباشد.

نماینده مردم محلات و دلیجان با اشاره به اینکه متولیان امر از جمله وزارت صمت باید برنامه ریزی مشخصی را برای صدور مجوز واردات قطعات خودرو تعیین نماید، تصریح کرد: حمایت از داخلی سازی قطعات از سوی مسئولان و متولیان امر رونق تولید، افزایش اشتغال و بالا بردن کیفیت محصولات داخلی را به دنبال خواهد داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"زماهان" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ برگزار شد.
مجمع

مجمع "ولانا" ۷۰ ریال سود داد

مجمع عمومی شرکت لیزینگ آیادانا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ برگزار شد.

"شوینده" ۴ روز دیگر به مجمع می‌رود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: