تعداد بازدید : ۱۲۶۶
کد خبر : ۲۳۸۱۲۶
آمار اسفند و دمای کوره‌هایی که سرد و گرم داشت؛
۱۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹
مقادیر فروش محصولات اصلی "فخوز" شامل بلوم، بیلت و اسلب در بازار‌های داخلی و صادراتی به ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن در سال قبل رسیده است.

فولاد خوزستان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد خوزستان در اسفند ماه سال گذشته که آخرین ماه از سال مالی این شرکت محسوب می‌گردد، موفق به کسب درآمد عملیاتی ۳۷ هزار و ۸۰۱ میلیارد ریالی شده است. این فروش نسبت به بهمن‌ماه افزایش بیش از ۴۰ درصدی را نشان می‌دهد.

عملکرد ماهانه فخوز+بورس نیوز

به‌این‌ترتیب جمع کل درآمد‌های عملیاتی شرکت در سال گذشته به بیش از ۳۰۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال رسیده است. این فروش نسبت به سال قبل از آن افزایش ۹۳.۵ درصدی را نشان می‌دهد.

مقادیر فروش محصولات اصلی شرکت شامل بلوم، بیلت و اسلب در بازار‌های داخلی و صادراتی به ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن در سال قبل رسیده است که در حدود ۱۰۰ هزار تن نسبت به سال ۹۸ کمتر است.

در نمودار زیر روند فروش شرکت در ۶ ماه گذشته ارائه‌شده است. بعد از مهرماه، در اسفند ماه بیشترین فروش ماهیانه شرکت محقق شده است.

فروش ماهیانه فخوز+بورس نیوز

نرخ فروش محصولات شرکت همان گونه که در جدول بالا مشاهده می‌شود در بخش داخلی با کاهش قیمت و در بخش صادراتی با افزایش قیمت مواجه بوده است. بیشترین افزایش قیمت مربوط به اسلب صادراتی با ۲۲ درصد افزایش بوده است.

بیشتر بخوانید:

افزایش ۶ درصدی نرخ شمش فولاد خوزستان

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"زماهان" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ برگزار شد.
مجمع

مجمع "ولانا" ۷۰ ریال سود داد

مجمع عمومی شرکت لیزینگ آیادانا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ برگزار شد.

"شوینده" ۴ روز دیگر به مجمع می‌رود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: