تعداد بازدید : ۱۵۶۰
کد خبر : ۲۳۸۱۸۴
رئیس پلیس راه کشور خبر داد:
۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۱
رئیس پلیس راه کشور گفت: در برخی محور‌ها و استان‌ها این افزایش بین ۱۲۰ تا ۱۳۰ درصد هم گزارش شده و در برخی محور‌ها هم از متوسط کمتر بوده است.

خواندن ۲دقیقه

حجم سفر‌های نوروزی +بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، هادی امیدوار، رئیس پلیس راه کشور اظهار کرد: حجم سفر‌های نوروزی امسال در مقایسه با نوروز سال ۹۹ حدود ۶۰ درصد افزایش یافته است.

وی گفت: در برخی محور‌ها و استان‌ها این افزایش بین ۱۲۰ تا ۱۳۰ درصد هم گزارش شده و در برخی محور‌ها هم از متوسط کمتر بوده است.

رئیس پلیس راه کشور با اشاره به شرایط کرونایی و نگرانی‌هایی که برای حفظ سلامت مسافران وجود دارد، افزود: ما هم دغدغه کمک به کادر درمان را داریم و امیدواریم مردم در روز‌های باقی مانده از انجام سفر‌های غیرضروری خودداری کنند و کسانی هم که قصد بازگشت به شهر‌های خود را دارند این زمان را مدیریت کنند.

وی آماری هم از وضعیت حوادث جاده‌ای در نوروز ۱۴۰۰ ارائه کرد و گفت: در نوروز امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تعداد تصادفات فوتی ۵۳ درصد افزایش پیدا کرده است.

امیدوار ادامه داد: علاوه براین تعداد جان باختگان سوانح جاده‌ای نیز در این مدت ۶۵ درصد بیشتر شده و تصادفات جرحی و تعداد مجروحان نیز ۷۰ تا ۷۵ درصد افزایش یافته است.

وی دلیل افزایش تعداد تصادفات فوتی و جرحی و همچنین تعداد فوتی‌ها و مجروحان را ناشی از افزاشی حجم ترافیک در جاده‌های کشور دانست و گفت: شرایط تردد در نوروز امسال تقریبا با سال ۹۸ برابری می‌کند.

رئیس پلیس راه کشور هم چنین از استفاده پلیس از تجهیزات و سامانه‌های نوین برای کنترل ترافیک در محور‌ها و جاده‌های کشور خبر داد و افزود: جاده‌های کشور تحت رصد بیش از ۲ هزار سامانه تصویری قرار دارند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "وسین" در اردیبهشت ماه تصمیم می‌گیرند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه سینا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ برگزار می‌شود.
تصمیم به افزایش سرمایه

تصمیم به افزایش سرمایه "ثعتما" در مجمع

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانی اعتمادگستر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۴برگزار می شود.
مجمع

مجمع "سقاین" در نیمه ماه آینده

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیمان قاین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ برگزار می شود.

"سدشت" هیات مدیره جدید انتخاب کرد

مجمع فوق العاده شرکت صنایع سیمان دشتستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: