تعداد بازدید : ۱۹۵۸
کد خبر : ۲۳۸۳۲۸
سودی ۱.۷۷۰ ریالی به ازای هر سهم بدست آمد؛
۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
گزارش‌های عملکرد اسفندماه این شرکت حاکی از افزایش نرخ‌های کلر و مشتقات تولیدی این شرکت و افزایش نرخ سود پرک در ماه اخیر دارد.

خواندن ۲دقیقه

شرکت نیروکلر+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که شرکت نیروکلر در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۴۰۰ موفق به تحقق سودی ۱.۷۷۰ ریالی به ازای هر سهم شد، گزارش‌های عملکرد اسفندماه این شرکت حاکی از ثبت رشد نرخ‌های محصولات اصلی در مقایسه با بهمن ماه است.

گزارش‌های عملکرد اسفندماه این شرکت حاکی از افزایش نرخ‌های کلر و مشتقات تولیدی این شرکت و افزایش نرخ سود پرک در ماه اخیر دارد.

سود پرک که به عنوان یکی از محصولات جانبی تولید کلر در شرکت نیروکلر محسوب می‌شود و در مصارف مختلفی نظیر شوینده‌ها کاربرد دارد، از اصلی‌ترین محصولات این شرکت از نظر مبلغی و مقداری است.

گزارش عملکرد اسفندماه شکلر+بورس نیوز

در شرایطی که در ماه گذشته شاهد ثبت نرخ بیش از ۸.۸ میلیون ریالی کلر مایع داخلی تولیدی این شرکت در بهمن‌ماه بودیم نرخ‌های کنونی این محصول در ماه اخیر ۹.۳ میلیون ریال به ازای هر تن بوده که حاکی از رشد محسوس نرخ‌های فروش این محصول در ماه‌های اخیر است.

لازم به ذکر است، کلیه شرکت‌های دارای تاسیسات کلر آلکالی که عمدتا مجتمع‌های پتروشیمی تولیدکننده pvc نظیر پتروشیمی‌های آبادان، اروند بوده نیز از فروشندگان اصلی این محصول در کشور هستند.

در مجموع کل مبالغ فروش این شرکت در اسفندماه به ۳۰۴ میلیارد ریال رسید که با توجه به فروش در حدود ۱.۹۹۴ میلیارد ریالی این شرکت در ۷ماهه نخست سال مالی جاری، عملکردی متوسط محسوب می‌شود.


بیشتر بخوانید:

کاهش ۶ درصدی فروش "شکلر"/ رشد ۷.۵درصدی فروش داخلی

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"درهآور" با موضوع سرمایه به مجمع می‌رود

شرکت دارویی ره‌آورد تامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ مجمع عمومی فوق‌العاده برگزار خواهد کرد.
سوددهی

سوددهی "ثامید" از آخرین روز شهریورماه

شرکت توسعه و عمران امید زمانبندی پرداخت سود را مشخص کرد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "بسویچ" در نهم ماه آینده

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پارس سویچ در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ برگزار می شود.

"غویتا"۲۱ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت ویتانا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ برگزار شد.
پربیننده ترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: