کد خبر : ۲۳۸۶۲۳
ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به رگبار شعارها برای روسایی که سرشان را در برف کرده اند و سلاطین اعدام شده ای که هنوز تخلف می کنند و...

۵

به گزارش بورس نیوز، بار دیگر اعتراضات سهامداری رونق گرفت. امروز تعدادی از خسران دیدگان بازار سرمایه در سعادت آباد تجمع کردند و رئیس پاستور و رئیس میرداماد را به رگبار شعارها بستند. حالا جالب اینجاست که بعضی از همین آقایان سرشان را در برف کرده اند و روم تشکیل می دهند تا عده ای از آنها تعریف کنند! راستی، روم سفارشی و تعریف سفارشی تر، چند؟

 

 کارشکنی سلاطین از گور برگشته

بعضی سلاطین اعدام شده انگار از توی گور هم کارشکنی می کنند. مثلا ۱۴۰ میلیارد تومان ضمانتنامه های بانکی روی دست یکی از بانک های بورسی مانده که ۷۰ میلیارد تومان آن بابت قراردادهای خدمات ارزی یک بانک با یکی از سلاطین اعدام شده بوده! اعدام هم انگار کافی نیست...

 

اپراتورهای آتش به اختیار

باز یک شبکه اجتماعی جدید آمد و بعضی ها دیدند مردم سرشان آنجا گرم شده و نگران کسادی کاسبی خود شدند و سنگ اندازی کردند. فیلتر کلاب هاوس کم بود، این یکی دو روز مرتبا دسترسی کاربران دچار اختلال می شود! حالا رگولاتوری به ۳ اپراتور بزرگ اینترنت کشور اولتیماتوم داده که ۲۴ ساعته رفع اختلال کنند. اما اینکه چرا باید اپراتورها بدون مجوز و کاملا آتش به اختیار عمل کنند، جای سوال دارد.

 

سیطره بر شرکت بی صاحب بورسی

یکی از پتروشیمی ها یک سالی است که بدون مدیرعامل اداره می شود. حالا انگار بعضی ها این شرکت را بی صاحب دیده اند و بساط شان را جلوی در شرکت پهن کرده و ریاست می کنند. مثلا نامه ای در فضای مجازی پخش شده که نشان میدهد مدیر روابط عمومی یکی از ارگان ها فرمان داده ۲۰ میلیون تومان به این شماره کارت بریزید! اگرچه این مبلغ ارزش دعوا ندارد؛ اما تعلل یک ساله در تعیین مدیر عامل در این شرکت بورسی نشان میدهد پای منافعی در میان است که شاید مدیر عامل، مانع تراشی کند. قبل از آنکه شرکت را به باد دهید، فکری کنید. 

 

گروکشی برای مفت خری

و اما خبر پایانی اینکه بعضی باتجربه تر های بازار اظهار نگرانی کرده اند که این ریزش و قفل صف فروش عادی نیست و گویا چند نفری از گردن کلفت های بازار تبانی کرده اند که صف فروش بچینند تا اهالی ملاصدرا را تحت فشار بگذارند برای حذف دامنه نوسان و بعد هم ۳۰_۴۰ درصد پایین تر از قیمت های امروز بخرند! البته وای بر آنها که زیان دیده اند و به هر قیمتی، فروشنده هستند.

سهامدار خرد دزد زده
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
لیست اسامی برخی از مسئولان مملکتی که سهامشان ذا قبل از ریزش فروخته اند منتشر شده ببینید حروم.... هر کدوم چند هزار میلیارد از جیب مردم خوردن
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
صدای مجمع

صدای مجمع "غکورش" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت صنعت غذایی کورش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شفن" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ برگزار خواهد شد.

"انرژی" آماده برگزازی مجمع شد

مجمع عمومی شرکت بورس انرژی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ برگزار خواهد شد.

"خمحور" در دوم تیرماه به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت تولید محور خودرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
فوری/ ورود رئیسی به تالار بورس سعادت آباد
آیت‌الله رئیسی، کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری امروز سهامداران بازار سرمایه را سورپرایز کرد و به تالار بورس سعادت آباد رفت.