معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن خبر داد:
۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵
معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن گفت: دیگنیتی از روز ۲۴ فروردین به صورت اینترنتی با قیمت هفتصد و چهل و نه میلیون و پانصد هزار تومان عرضه خواهد شد.

خواندن ۲دقیقه

قیمت و نحوه فروش دیگنیتی+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، امیر میرمنصف، معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن با اشاره به سیاست گروه بهمن در خصوص ورود خودرو‌های جدید به چرخه تولید اظهار کرد: همزمان با سفارش‌گذاری قطعات برای خطوط تولید، نسبت به سفارش‌گذاری قطعات مورد نیاز خدمات پس از فروش نیز سفارش‌گذاری کرده ایم و بیش از سه ماه است که کلیه قطعات یدکی دیگنیتی در انبار‌های خدمات پس از فروش وارد شده و آماده عرضه به شبکه نمایندگان مجاز در سراسر کشور است.

وی در خصوص زمان ثبت نام خودروی دیگنیتی افزود: عرضه عمومی دیگنیتی از روز ۲۴ فروردین به صورت اینترنتی از طریق وبسایت iranecar.com انجام خواهد شد. این خودرو به صورت نقد با قیمت هفتصد و چهل و نه میلیون و پانصد هزار تومان در این مرحله عرضه می‌شود. همچنین برای برای حذف واسطه‌ها و دریافت خودرو توسط مصرف کننده برای هر کد ملی یک دستگاه خودرو در نظر گرفتیم.

وی در خصوص زمان تحویل نیز ادامه داد: این خودرو‌ها بصورت تحویل فوری به مشتریان عرضه خواهد شد و دارای سه سال گارانتی و یا ۱۰۰ هزار کیلومتر و همچنین ۱سال یا ۲۰ هزار کیلومتر سرویس ادواری رایگان (هرکدام زودتر فرابرسد) است.
همچنین برای این خودرو، خدمات ویژه‌ای برای استمرار و تمدید گارانتی از شرایط ذکر شده به ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر در نظرگرفته شده که پس از خرید به مشتریان معرفی و پیشنهاد می‌شود.

وی همچنین تصریح کرد: برای دیگنیتی ۲۵ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده که تا پایان سال به ۴۰ نمایندگی افزایش می‌یابد. این نمایندگی‌ها از نظر سطح استاندارد نسبت به سایر نمایندگان ارتقاء پیدا کرده اند و مشتریان می‌توانند در زمان ثبت نام با توجه به محل زندگی، نمایندگی مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

میرمنصف با اشاره به اینکه دیگنیتی قبل از عرضه جهت مشاهده مشتریان و قیاس با سایر خودرو‌های بازار در نمایندگی‌ها به نمایش گذاشته شد، گفت: طبق روال بسیاری از خودروسازان، قبل از عرضه به مشتریان به منظور قابلیت دسترسی مشتریان به خودرو و مشاهده امکانات و قابلیت‌های آن و همچنین سنجش سلیقه بازار و انجام تست‌های میدانی توسط کاربران با سلایق مختلف، تعداد محدودی از این محصول، برای کسب بازخورد و توسعه و بهبود محصول ارائه شد، لیکن عرضه عمومی از دو روز آینده آغاز می‌شود.

گفتنی است، دیگنیتی اولین خودروی SUV کوپه عرضه شده در داخل کشور بوده و در فاز نخست تولید، ۲۰ درصد آن داخلی سازی شده است. نخستین فروش این خودرو به صورت اینترنتی و از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ روز سه شنبه مورخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ خواهد بود و مشتریان می‌توانند به صورت اینترنتی فرایند خرید آن را بر روی وبسایت ایرانی کار انجام دهند. فروش دیگنیتی به صورت نقدی است و هفته اول خرداد ۱۴۰۰ در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. سود انصراف این طرح فروش ۱۵ درصد تعیین شده و متقاضیان می‌توانند میان رنگ‌های سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی انتخاب داشته باشند. همچنین تریم داخلی خودرو به سلیقه خریدار با دو طرح مشکی و مارون (قرمز) عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تصمیم به افزایش سرمایه در مجمع

تصمیم به افزایش سرمایه در مجمع "وتعاون"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه تعاون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ برگزار خواهد شد.

"ودانا" در تصور انتخاب اعضای هیات مدیره در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری دانایان پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ برگزار می‌شود.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "وبرق" در دهمین روز شهریورماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "شفارس" در جریان باشند

شرکت صنایع شیمیایی فارس زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: