کد خبر : ۲۳۸۶۸۹
ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
گزارش ساعت پنج‌و‌نیم امروز نیم نگاهی دارد به تایید خبری که روی ما را سفید گذاشت و سوال‌های بزرگی که غیرت‌ها را اندازه می‌گیرد!

۵

به گزارش بورس نیوز، بالاخره تایید شد و باردیگر رو سفید ماندیم؛ اهالی ملاصدرا هم رسما اعلام کردند که ظرف ۴۸ ساعت مجوز انتشار اوراق اجاره سهام به مبلغ ۲۴ همت توسط هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری صادر خواهد شد. ارزش صف‌های فروش هر روز بازار حدود ۴ الی ۶ همت است.

البته ترس‌مان از آن است که این اوراق صرف حمایت از سهامدار خرد خواهد شد یا بلایی که بازارگردان‌ها سر بازار آوردند، تَکرار می‌شود و نقدینگی جمع‌شده از بازار به جای آنکه صرف خرج خرید سهام از سهامداران خرد شود؛ باز هم کاسه حقوقی ها را پر خواهد کرد.

بوی کباب به پاریس رسید

روزی برجام امضا کردیم و شرکای فرانسوی صف کشیدند که با خودروسازان ما همکاری کنند و قرارداد پشت قرارداد و چقدر ذوق کردیم و... ناگهان برجام پاره شد و شرکای ما پشت پا به عهد و پیمانشان زدند و رفتند و خودروسازان ما را با خودروهایی تنها گذاشتند که ناقص بود و... حالا باز اسم مذاکره آمد و بوی کباب بلند شد و شرکای بدعهدمان باز دست دوستی به‌سوی ما دراز کردند. اگرچه در هر شرایطی سازش از قهر و ستیز بهتر است؛ ولی ای‌کاش عهدشکنان را از یاد نبریم و دوباره به طناب پوسیده‌شان، آویزان نشویم.

گرانی بی‌بروبرگرد در این صنعت بورسی

ماه رمضان که نزدیک می‌شود خیلی صنایع مرحمت کرده و اعلام می‌کنند به حرمت این ماه افزایش نرخ نداریم( و بعد ماه مبارک، پوستتان را می‌کّنیم)؛ اما بعضی‌ها هم هستند که صداقت بیشتری دارند. مثلاً از سوی صنعت لوازم‌خانگی پیغام داده‌اند که بی‌بروبرگرد گران خواهیم کرد!درهرحال عادت کرده‌ایم؛ تولیدکننده راضی؛ نهار ناظر بر قیمت‌ها هم راضی؛ بی‌خیال مصرف‌کننده ناراضی.

سر منتقد به طاق خورد 

مزیت فضای مجازی هم گفت‌وگوی صریح‌تر و انتقاد شفاف‌تر است. یکی از کارشناسان نام‌آشنای بازار هم شب گذشته در میان ۳ عضو شورای عالی بورس گفت چطور چهارمین قدرت موشکی دنیا هستیم ولی صف فروش یک خودروساز را هم نمی‌توانیم جمع کنیم؟! دوستان هم البته در پاسخ، لب فروبستند. امیدواریم صدای اعتراض این بزرگوار را هم خفه نکنند؛ چون انگار تازگی‌ها سر یکی از منتقدان حقوق خوانده بازار سرمایه را بدجور به طاق کوبیده‌اند و بی‌نوا برای همیشه از بازار سرمایه خداحافظی کرده است.

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
هشدار ! پنج و نیم جان بهت عادت کردیم مواظب سرمبارک باش لطفا !!!!!!!!!!!
سهامدار خرد دزدزده
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
لیست اسامی برخی از مسئولان مملکتی که سهامشان ذا قبل از ریزش فروخته اند منتشر شده ببینید حروم.... هر کدوم چند هزار میلیارد از جیب مردم خوردن
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: