کد خبر : ۲۳۹۰۳۷
عملکرد میزان درآمد و پرداختی‌های بانک سینا در اسفندماه؛
۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
بیشترین میزان درآمد حاصل‌شده بانک سینا طی دوره یک‌ماهه منتهی به اسفندماه در اختیار «سایر تسهیلات» با ۲.۷۸۲ میلیارد ریال بوده است.

بانک سینا+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک سینا در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اسفندماه سال ۹۹ مجموع درآمد‌های حاصل‌شده از تسهیلات اعطایی طی دوره یک‌ماهه را برابر با مبلغ ۳.۵۶۶ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه نیز میزان درآمد اعطایی خود را برابر بالغ‌بر ۳۴.۰۸۴ میلیارد ریال ارائه کرده، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده بانک پاسارگاد طی دوره ۱۲ ماهه منتهی به اسفندماه ۲۵.۳۸۳ میلیارد ریال گزارش‌شده است.

عملکرد ماهانه وسینا+بورس نیوز

میزان درآمد تسهیلات اعطایی "وسینا" در اسفندماه

درآمدهای وسینا+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که بانک سینا در اسفندماه کسب کرده نسبت به ماه گذشته ۲۸ درصد افزایش را در پی داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز رشد ۸۶ درصدی را شاهد بوده، همچنین میزان درآمدی که از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه حاصل‌شده نسبت به سال گذشته ۳۸ درصد رشد را تجربه کرده است.

تسهیلات اعطایی طی اسفند ماه ۱۳۹۹ حدود ۲۱.۵۷ درصد بیشتر از تسهیلات وصولی طی اسفند ماه ۱۳۹۹ بوده است.

بیشترین میزان درآمد حاصل‌شده بانک سینا طی دوره یک‌ماهه منتهی به اسفندماه در اختیار «سایر تسهیلات» با ۲.۷۸۲ میلیارد ریال بوده و رتبه بعدی را «جعاله» با ۳۳۲.۱۱۱ میلیارد ریال به خود اختصاص داده، همچنین میزان تسهیلاتی که طی دوره وصول‌شده برابر با مبلغ ۳۶.۹۶۳ میلیارد ریال بوده است.

مقدار پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری "وسینا"

سود پرداختی بانک سینا+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، میزان پرداختی بانک سینا جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری طی دوره یک‌ماهه منتهی به اسفندماه برابر با ۲.۴۳۱ میلیارد ریال بوده که نسبت به ماه گذشته ۲ درصد رشد را به دنبال داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۴۶ درصد رشد را مشاهده کرده، همچنین از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه نیز میزان پرداختی بانک سینا بابت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۲۵.۵۸۸ میلیارد ریال گزارش‌شده که در مقایسه با سال گذشته ۲۴ درصد افزایش داشته است.

بیشترین میزان سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری بانک سینا طی دوره یک‌ماهه منتهی به اسفندماه در اختیار «سپرده‌های بلندمدت دوساله» با ۹۹۱.۹۱۲ میلیارد ریال بوده که نسبت به ماه گذشته ۴۲ درصد افزایش پرداختی داشته است.

سپرده‌های جذب شده طی اسفند ماه ۱۳۹۹ حدود ۳.۶۸ درصد بیشتر از سپرده‌های تسویه شده طی اسفند ماه ۱۳۹۹ بوده است.


  • بیشتر بخوانید:

"وسینا" در تصور افزایش سرمایه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"ساذری" در مجمع سود نداد

مجمع عمومی شرکت آذریت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
مجمع

مجمع "ولراز" هیچ سودی نداشت

مجمع عمومی شرکت لیزینگ رازی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کحافظ" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کاشی و سرامیک حافظ در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار می‌شود.

"پاکشو" در مجمع ۲۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت گروه صنعتی پاکشو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: