تعداد بازدید : ۲۵۹
کد خبر : ۲۳۹۴۳۵
فرابورس اطلاع رسانی کرد؛
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹
مدیر ابزار‌های نوین مالی فرابورس تاکید کرد؛ جهت استفاده از درگاه اطلاع‌رسانی تجمیعی اسناد خزانه، لازم است شماره تلفن همراه ذینفعان اسناد خزانه اسلامی در فهرست‌های هفتگی بانک‌های عامل به فرابورس ایران ارسال شود.

خواندن ۲ دقیقه

 درگاه اطلاع‌رسانی تجمیعی اسناد خزانه+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، ندا بشیری، مدیر ابزار‌های نوین مالی فرابورس ایران با اشاره به اینکه تماس‌های مکرری از سوی دارندگان اسناد خزانه برای اطلاع از کد پیگیری، وضعیت کلی اسناد خزانه صادرشده و مشکلاتشان در اخذ اصل برگه اسناد خزانه اسلامی دریافت کرده‌ایم، اظهار کرد: در راستای حل این مشکلات و بهبود کیفیت اطلاع‌رسانی به ذینفعان اسناد خزانه اسلامی، فرابورس «درگاه اطلاع‌رسانی تجمیعی اسناد خزانه» را در اواخر سال ۱۳۹۹ راه‌اندازی کرد.

وی  درخصوص خدمات این سامانه، افزود: از طریق درگاه اطلاع رسانی تجمیعی اسناد خزانه اسلامی، ذینفعان قادر خواهند بود تمامی اطلاعات اسناد خزانه اسلامی صادرشده که به فرابورس ایران ارسال شده است را مشاهده کنند.

بشیری با بیان اینکه اطلاع‌رسانی این درگاه از طریق واردکردن کد یا شناسه ملی و همچنین شماره تلفن همراه معرفی‌شده از سوی دستگاه‌های صادرکننده اوراق امکان‌پذیر است، ادامه داد: پس از وارد کردن این اطلاعات، کد تایید به تلفن همراه کاربر فرستاده می‌شود که پس از وارد کردن آن، تمامی اطلاعات اسناد خزانه اسلامی دریافت شده توسط فرابورس ایران مشاهده می‌شود.

مدیر ابزار‌های نوین مالی فرابورس تاکید کرد که جهت استفاده از درگاه اطلاع‌رسانی تجمیعی اسناد خزانه، لازم است شماره تلفن همراه ذینفعان اسناد خزانه اسلامی در فهرست‌های هفتگی بانک‌های عامل به فرابورس ایران ارسال شود.

وی با اشاره به اینکه فرابورس ایران مسئولیتی در قبال صحت شماره‌های تلفن همراه ندارد، افزود: از این رو ضروری است دستگاه‌های واگذارکننده اوراق نسبت به اعلام شماره تلفن صحیح ذینفعان اسناد خزانه اسلامی به بانک‌های صادرکننده اهتمام ورزند.

گفتنی است، امکان قبلی رهگیری اسناد خزانه به صورت تکی و با وارد کردن شناسه ملی و کد رهگیری کماکان در سایت فرابورس پابرجاست.


  • بیشتر بخوانید:

درج نماد "حگهر" در بازار اول فرابورس

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تملت" دست به جیب می شود

شرکت تامین سرمایه بانک ملت از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
زمان برگزاری مجمع

زمان برگزاری مجمع "دکیمی" تعیین شد

مجمع عمومی عادی شرکت صنعتی کیمیدارو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ برگزار خواهد شد.

"غپینو" آماده مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت صنعتی پارس مینو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ برگزار می‌شود.
تطابق اساسنامه

تطابق اساسنامه "سرچشمه" در مجمع

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.

"غدشت" در اندیشه تغییر هیات مدیره است

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت دشت مرغاب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: