تعداد بازدید : ۲۸۷
کد خبر : ۲۳۹۴۹۳
رئیس بیمارستان شهدای لنجان:
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳
رئیس بیمارستان شهدای لنجان گفت: بیمارستان شهدای لنجان تاکنون کمک‌ها و حمایت‌های بسیاری از سوی شرکت فولاد مبارکه دریافت کرده اما تامین اکسیژن رایگان برای بیماران کرونایی از جمله مهمترین اقدامات این شرکت بوده که نشان از دغدغه فولاد مبارکه برای سلامتی مردم است.

خواندن ۲ دقیقه

تامین اکسیژن رایگان توسط فولادمبارکه+ بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، محمد سوداوی، رئیس بیمارستان شهدای لنجان درخصوص اقدامات انجام شده از سوی شرکت فولادمبارکه در دوران کرونا اظهار کرد: بیمارستان شهدای لنجان تاکنون کمک‌ها و حمایت‌های بسیاری از سوی شرکت فولاد مبارکه دریافت کرده، اما تامین اکسیژن رایگان برای بیماران کرونایی از جمله مهمترین اقدامات شرکت فولادمبارکه بوده که نشان از دغدغه این شرکت برای سلامتی مردم دارد.

وی افزود: از مهرماه سال ۹۹ که بنده مسئولیت این بیمارستان را قبول کردم کمک‌های بسیاری خوبی از سوی شرکت فولادمبارکه به این بیمارستان صورت گرفته که از جمله مهم‌ترین آن‌ها پرداخت هزینه خرید تجهیزات مورد نیز بخش کووید بوده که کمک بسیار اثرگذاری برای این بخش بوده، زیرا ما توانستیم تجهیزات مورد نیاز برای بیماران کووید ۱۹ را با کمک شرکت فولادمبارکه خریداری کردیم.

سوداوی ادامه داد: همچنین اکسیژن مایع نیز که یکی از نیاز‌های مهم و اصلی برای بیماران کرونایی بوده از سوی فولادمبارکه به صورت رایگان تامین شده که بسیار ارزشمند است و منجر به پیشگیری و جلوگیری از فوت بیماران کرونایی شده است.

رئیس بیمارستان شهدای لنجان تصریح کرد: برای روز پرستار نیز جهت تقدیر از پرستارانی که بیماران کرونایی را مدیریت می‌کردند و در خط مقدم این بخش قرار داشتند از سوی شرکت فولادمبارکه تقدیر و تشکر شد که اقدام بسیار سازنده و روحیه بخشی برای پرسنل درمان بود.

سوداوی گفت: بنده به عنوان یک خدمتگزار در حیطه سلامت از مدیرعامل و هیات مدیره شرکت فولاد مبارکه کمال تشکر را دارم که دغدغه سلامتی مردم را دارند و در حیطه مسئولیت اجتماعی به فکر مردم و بیماران هستند. به نظر بنده شرکت فولادمبارکه در این حیطه نقش بسیار خوبی داشته و ما امیداوریم بتوانیم همچنان از این حمایت و محبت آن‌ها برای بیماران در بیمارستان شهدای لنجان بهره‌مند شویم.


  • بیشتر بخوانید:

فولادمبارکه بهترین فولادساز منطقه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تطابق اساسنامه

تطابق اساسنامه "سرچشمه" در مجمع

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.

"غدشت" در اندیشه تغییر هیات مدیره است

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت دشت مرغاب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ برگزار می شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "همراه" از خردادماه

شرکت ارتباطات سیار ایران زمان پرداخت سود به سهامدارانش را اعلام کرد.
به پرداخت ملت به ازای هر سهم ۱۰۷۹ ریال سود تقسیم کرد

به پرداخت ملت به ازای هر سهم ۱۰۷۹ ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۳۰ اسفند سال ۱۳۹۹ شرکت «به‌پرداخت‌ ملت» با حضور بیش از ۸۶ درصد از سهامداران و به ریاست داریوش روحی؛ معاون مالی و پشتیبانی هلدینگ «فناوران هوشمند بهسازان فردا» برگزار شد.
سود ۱۳۰۰ ریالی در جیب سهامداران

سود ۱۳۰۰ ریالی در جیب سهامداران "شدوص"

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت دوده صنعتي پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: