کد خبر : ۲۳۹۴۹۴
رئیس بیمارستان مبارکه:
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
رئیس بیمارستان مبارکه گفت: اگر کمک فولاد مبارکه برای خرید دستگاه و تامین اکسیژن از لحاظ کمی و کیفی در این بیمارستان وجود نداشت، مشخص نبود که چه اتفاقی برای بیماران کووید ۱۹ در این بیمارستان رخ می داد.

خواندن ۲ دقیقه

شرکت فولاد مبارکه اصفهان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، محمد ایرانپور، رئیس بیمارستان مبارکه اظهار کرد: اگر کمک فولاد مبارکه برای خرید دستگاه و تامین اکسیژن از لحاظ کمی و کیفی در این بیمارستان وجود نداشت، مشخص نبود که چه اتفاقی برای بیماران کووید ۱۹ در این بیمارستان رخ می داد.

وی افزود: برای مثال خرید تانکر اکسیژن ۱۰ تنی با کمک شرکت فولاد مبارکه در اوایل سال ۹۹ یکی از مواردی است که باید به آن اشاره کرد و گفت تمام هزینه خرید این تانکر از سوی شرکت فولادمبارکه پرداخت شد. همچنین کیفیت اکسیژن این دستگاه بسیار عالی است و به موقع ما را در شرایط کرونایی حمایت و اکسیژن مورد نیاز بیمارستان مبارکه را تامین کرده است.

به گفته وی، شرکت فولاد مبارکه در زمینه تامین اکسیژن استان اصفهان بسیار موفق عمل کرده و حتی به دیگر استانها در کل کشور نیز یاری رسانده است. تا امروز نیز شرایطی را برای بیمارستان مبارکه فراهم کرده  که مشکلی در جهت درمان بیماران کرونایی نداشته باشیم.

رئیس بیمارستان مبارکه ادامه داد: اگر قرار به استفاده از دستگاه اکسیژن موجود در بیمارستان مبارکه بود و کمک فولاد مبارکه برای خرید دستگاه‌های جدید و تامین اکسیژن از لحاظ کمی و کیفی وجود نداشت، مشخص نبود که چه اتفاقی برای بیماران کووید ۱۹ در این بیمارستان رخ می داد.

ایرانپور با بیان اینکه در حال حاضر شرکت فولاد مبارکه اکسیژن مورد نیاز بیمارستان‌های استان را به صورت رایگان تامین می‌کند خاطرنشان کرد: در صورتی که کپسول‌های اکسیژن از کیفیت بالا و استاندارد برخوردار نباشند، می‌تواند منجر به فاجعه در بیمارستان شوند. همانگونه که اخیرا با منفجر شدن یک کپسول اکسیژن در بیمارستانی از کشور عراق باعث کشته شدن تعداد زیادی از افراد حاضر در آنجا شد، اما خوشبخانه ما در بیمارستان مبارکه هم از اکسیژن با کیفیت و دستگاه ایمن برخورداریم و هم اینکه بیماران بدون مشکل اکسیژن را دریافت می‌کنند؛ این موضوع، قدم بسیار بزرگی است که از سوی شرکت فولاد مبارکه برداشته شده است.

وی بیان کرد: بیمارستان مبارکه در صورتی که نیروی انسانی به اندازه کافی در اختیار داشته باشد، توانایی پذیرش ۱۱۰ بیمار کرونایی را دارد و دلیل آن همکاری و کمک شرکت فولاد مبارکه بوده، زیرا در سال گذشته توانستیم تعدادی تخت، تجهیزات پزشکی، رفاهی و... را به صورت کامل خریداری کنیم، در واقع زیرساخت‌ها و تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان با مساعدت شرکت فولادمبارکه فراهم شد.

رئیس بیمارستان مبارکه تصریح کرد: در اسفند سال ۹۸ شرکت فولاد مبارکه کمک قابل توجهی به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان داشت وهمچنین به بیمارستان مبارکه کمک مالی رساند. همچنین اکنون شرکت فولاد مبارکه برای ساخت دیالیز خیرسازی کمک کرده که از طریق فرمانداری این موضوع در حال پیگیری بوده و همکاری دو طرفه وجود دارد.

به گفته ایرانپور، شرکت فولادمبارکه رسالت خود را در شرایط سخت کرونایی بسیار خوب انجام داده است. این شرکت در سال ۹۸ نیز برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی به بیمارستان مبارکه کمک مالی کرده که اکنون ارزش مالی همان تجهیزات ۵ برابر شده است. همچنین طبق تفاهمنامه بیمارستان مبارکه با شرکت فولادمبارکه، مبلغی را نیز برای خرید کیت آزمایشگاه به این بیمارستان کمک رسانده است.


  • بیشتر بخوانید:

تولید ۴۶ میلیون تنی گندله شرکت‌‌‌های بزرگ

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران " سکرد " در مجمع تصمیم گرفتند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سیمان کردستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴برگزار شد.
افزایش سرمایه موضوع مجمع

افزایش سرمایه موضوع مجمع "لوتوس"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ برگزار می‌شود.

" ثنور " اواخر مهرماه به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری کوه نور در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ برگزار می‌شود.

" شخارک" آماده پرداخت شد

شرکت پتروشیمی خارک زمان پرداخت سود به سهامدارانش را معین کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: