تعداد بازدید : ۹۸۰
کد خبر : ۲۳۹۵۲۹
گروه صنعتی پاکشو در فروردین‌ماه با کاهش فروش محصولات مواجه بود؛
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲
گروه صنعتی پاکشو در فروردین‌ماه سال جاری بیشترین میزان فروش را از بخش بازار داخلی داشته که عمده‌ترین بخش فروش رفته طی این دوره یک‌ماهه در اختیار «مایعات» با ۱۰.۸۸۸ تن بوده است.

گروه صنعتی پاکشو+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، گروه صنعتی پاکشو در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال جاری مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را بالغ‌بر با ۲.۲۰۷ میلیارد ریال ارائه کرده و در طول دوره ۱۲ ماهه منتهی به اسفندماه سال ۱۳۹۹ میزان درآمد حاصل‌شده این شرکت برابر با ۳۶.۷۳۲ میلیارد ریال بوده، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده شرکت پاکشو طی این دوره به میزان ۴ هزار میلیارد ریال اعلام کرده است.

عملکرد ماهانه پاکشو+بورس نیوز

درآمد‌های شناسایی‌شده "پاکشو" در فروردین‌ماه

درآمدهای عملیاتی پاکشو+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که گروه صنعتی پاکشو در فروردین‌ماه به ثبت رسانده نسبت به ماه گذشته با ۵۱ درصد افت مواجه بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز افزایش درآمد ۴۰ درصدی را به همراه داشته، در فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ میزان درآمد‌های "پاکشو" از ۲ بخش فروش داخلی و صادراتی تشکیل‌شده که عمده‌ترین درآمد شناسایی‌شده این شرکت در بازار داخلی حاصل‌شده است.

بیشترین میزان درآمد پاکشو در بازار داخلی از بخش «مایعات» با ۱.۳۲۷ میلیارد ریال بوده و در بخش صادراتی نیز «سایر» با ۱۴۶.۷۸۴ میلیون ریال بیشترین درآمد را از آن خودکرده است.

مقدار فروش محصولات "پاکشو" در ابتدای سال مالی ۱۴۰۰

فروش محصولات پاکشو+بورس نیوز

بر اساس این گزارش صورت گرفته، گروه صنعتی پاکشو در فروردین‌ماه مقدار فروش ماهانه را برابر با ۱۳.۷۳۲ تن اعلام کرده که در مقایسه با ماه گذشته ۴۹ درصد کاهش فروش را در پی داشته و نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز با کاهش ۱۷ درصدی مواجه بوده است.

گروه صنعتی پاکشو در فروردین‌ماه سال جاری بیشترین میزان فروش را از بخش بازار داخلی داشته که عمده‌ترین بخش فروش رفته طی این دوره یک‌ماهه در اختیار «مایعات» با ۱۰.۸۸۸ تن بوده است.


  • بیشتر بخوانید:

۱۵۵درصد افزایش درآمد "پاکشو"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تطابق اساسنامه

تطابق اساسنامه "سرچشمه" در مجمع

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.

"غدشت" در اندیشه تغییر هیات مدیره است

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت دشت مرغاب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ برگزار می شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "همراه" از خردادماه

شرکت ارتباطات سیار ایران زمان پرداخت سود به سهامدارانش را اعلام کرد.
به پرداخت ملت به ازای هر سهم ۱۰۷۹ ریال سود تقسیم کرد

به پرداخت ملت به ازای هر سهم ۱۰۷۹ ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۳۰ اسفند سال ۱۳۹۹ شرکت «به‌پرداخت‌ ملت» با حضور بیش از ۸۶ درصد از سهامداران و به ریاست داریوش روحی؛ معاون مالی و پشتیبانی هلدینگ «فناوران هوشمند بهسازان فردا» برگزار شد.
سود ۱۳۰۰ ریالی در جیب سهامداران

سود ۱۳۰۰ ریالی در جیب سهامداران "شدوص"

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت دوده صنعتي پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: