کد خبر : ۲۳۹۵۷۱
عضو هیات مدیره بانک دی:
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲
بانک دی به منظور رفع دغدغه تولیدکنندگان برای سرمایه در گردش، بسته جامع حمایت از تولید را به زودی اجرایی می‌کند تا از منابع داخلی بانک، تسهیلات با شرایط بهتر و سهل‌تر در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد.

خواندن ۲ دقیقه

بسته جامع حمایت از تولید بانک دی +بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، رحیم طاهری عضو هیات مدیره بانک دی با اعلام این خبر گفت: بانک دی در راستای تحقق شعار امسال و اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و به منظور رفع موانع و حمایت و پشتیبانی از تولید، طرح اعطای تسهیلات ویژه به مشتریان سایپا دیزل را در قالب تفاهم‌نامه‌ای با شرکت خدمات فنی رنا اجرا می‌کند.

وی افزود: بانک دی در کنار خدماتی که به اقشار مختلف جامعه ارائه می‌کند، یکی از اولویت‌های مهم خود را، ارائه خدمات مطلوب و انجام مسئولیت‌های اجتماعی قرار داده است و در این جریان همسو با زنجیره تولید در کشور، یاور و همراه صنعتگران و تولیدکنندگان خواهد بود.

طاهری با اشاره به این‌که بانک دی همواره در انجام مسئولیت‌های اجتماعی پیشقدم بوده است، تصریح کرد: بانک دی در سال‌های اخیر با اجرای مسئولیت‌های اجتماعی در بحران‌های مختلف از سیل و زلزله و امروز نیز بحران کرونا، طرح‌های حمایتی و خدماتی خوبی را داشته است و امیدواریم مشارکت و همکاری که بانک دی در قالب اعطای تسهیلات به شبکه خدمات و تعمیرات خودرو‌های سنگین آغاز می‌کند زمینه ساز تعاملات بیشتر با بخش‌های صنعتی و خودروسازی کشور باشد.

معاون امور بانکی بانک دی یادآور شد: با امضای این تفاهمنامه تسهیلاتی به مبلغ ۵۰ میلیون تومان در قالب کارت اعتباری به معرفی شدگان شرکت خدمات فنی رنا اعطا می‌شود.

وی افزود: در جریان امضای تفاهم‌نامه مذکور مقرر شد با توجه به خدمات بیمه‌ای بانک دی، در آینده نزدیک طرح خدمات بیمه‌ای را به مشتریان شرکت خدمات فنی رنا ارائه کنیم.


  • بیشتر بخوانید:

رشد ۱۲ درصدی میزان سود پرداختی بانک دی

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران " سکرد " در مجمع تصمیم گرفتند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سیمان کردستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴برگزار شد.
افزایش سرمایه موضوع مجمع

افزایش سرمایه موضوع مجمع "لوتوس"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ برگزار می‌شود.

" ثنور " اواخر مهرماه به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری کوه نور در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ برگزار می‌شود.

" شخارک" آماده پرداخت شد

شرکت پتروشیمی خارک زمان پرداخت سود به سهامدارانش را معین کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: