تعداد بازدید : ۴۶
کد خبر : ۲۳۹۵۸۰
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر اعلام کرد:
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر گفت: این بانک همواره طی سال‌های اخیر ضمن توجه به راهنمایی‌ها و منویات مقام معظم رهبری، تلاش ویژه‌ای برای تحقق شعار سال داشته است.

خواندن ۲ دقیقه

بانک شهر +بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، بهبود ساسانیان در بازدید از برخی شعب این بانک با بیان اینکه معتقدیم در سال "تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" نیز نظام بانکی می‌بایست بیش از پیش همراه و حامی تولیدکنندگان باشد، تصریح کرد: یکی از راه‌های جلوگیری از مشکلات و تعطیلی واحد‌های تولیدی استفاده از ظرفیت‌ها و حمایت مالی بانک‌هاست.

ساسانیان، با تاکید بر اینکه بانک شهر در سال گذشته نیز به عنوان حامی مهم واحد‌های تولیدی به خصوص در استان‌های صنعتی؛ نقش کلیدی در به سرانجام رساندن طرح‌ها و برنامه‌های آنان داشته است، خاطرنشان کرد: در همین خصوص، استفاده حداکثری شعب از ظرفیت‌های قانونی برای خدمات رسانی بهتر به واحد‌های تولیدی از روز‌های ابتدایی سال در دستور کار قرار گرفته است.

معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر، یادآور شد: از سال‌های گذشته در همه حال خود را موظف به حمایت از تولیدکنندگان دانسته و بر این باوریم که واحد‌های تولیدی نباید تحت هیچ شرایطی تعطیل یا دچار مشکل شوند.

وی، افزود: هم اکنون تمامی شعب بانک شهر در سراسر کشور مصمم هستند با بهره گیری بهینه از ظرفیت‌های موجود در بانک و شناسایی نیاز‌های صاحبان مشاغل به خدمات رسانی و حمایت از آنان بپردازند.
ساسانیان، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های تمامی کارکنان این بانک در خدمت رسانی به شهروندان در شرایط سخت شیوع مجدد ویروس"کرونا" گفت: به پشتوانه این از خودگذشتگی و از ماه‌های ابتدایی سال ۱۴۰۰ تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به هموطنان به کار بسته ایم.


  • بیشتر بخوانید:

"وشهر" در مزایده برنده شد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "وبوعلی" ۷ ماه پس از مجمع

شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
سهامداران

سهامداران "شزنگ" دور هم جمع می‌شوند

مجمع عمومی عادی فوق‌العاده شرکت تجهیز نیروی زنگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.

"ارفع" از مردادماه دست به جیب می‌شود

شرکت آهن و فولاد ارفع زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "همراه" در سی‌ام ماه جاری

مجمع عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "پارسیان" در مجمع

مجمع عمومی شرکت بیمه پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: