تعداد بازدید : ۱۱۳
کد خبر : ۲۳۹۶۶۳
از ١١ اردیبهشت به مدت ١٠ روز صورت می‌گیرد؛
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۳
بیست و هشتمین نمایشگاه قرآن کریم ١١ تا ٢٠ اردیبهشت ماه سال جاری با عاملیت و حمایت بانک صادرات ایران به صورت مجازی برگزار می‌شود.

خواندن ۲ دقیقه

نمایشگاه مجازی قرآن کریم+بورس نیوز


به گزارش بورس نیوز، بیست و هشتمین نمایشگاه قرآن در دو بخش فروش محصولات قرآنی در حوزه کتاب و نشر و بخش محتوایی ١١ تا ٢٠ اردیبهشت ماه سال جاری به مدت ١٠ روز به صورت مجازی با شعار «قرآن کتاب رشد و رویش» برگزار می‌شود و بانک صادرات ایران بانک عامل این نمایشگاه در بسترسازی خدمات بانکداری الکترونیک و غیرحضوری است.

به گفته عبدالهادی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون بیش از هزار ناشر و موسسه برای حضور در بیست و هشتمین نمایشگاه مجازی قرآن کریم اعلام آمادگی کرده‌اند که ٥٤٥ ناشر در بخش فروشگاهی و ٤٥٠ موسسه فرهنگی و دینی قرآنی هستند.

به گفته وی نمایشگاه مجازی قرآن در دو بخش عمده فروشگاهی و محتوایی برپا خواهد شد. بخش فروشگاهی این نمایشگاه از سه حوزه مکتوبات قرآنی تشکیل شده است. حوزه اول حوزه قرآن کریم به معنای عام، حوزه دوم حوزه دین با همه ابعاد و شاخه‌ها و حوزه سوم حوزه آثار و منابع مکتوب دفاع مقدس و مقاومت است. در بخش فروشگاهی عمدتاً بر روی فروش محصولات مکتوب تمرکز شده و محصولات نرم‌افزاری نیز در حد بسیار محدودی ارائه شده است.

فقهی‌زاده با اشاره به اینکه برای ارسال خرید‌های متقاضیان هماهنگی‌های لازم با شرکت پست جمهوری اسلامی صورت گرفته، گفت: امسال بانک صادرات ایران همچون سال ۹۸ به عنوان حامی نمایشگاه همراه ما خواهد بود، با اتکا به حمایت‌هایی که توانسته‌ایم جذب کنیم، با همکاری بانک صادرات ایران به حدود ۱۲ هزار فعال قرآنی بن خرید و تسهیلات اختصاص خواهیم داد.

متقاضیان می‌توانند برای حضور و استفاده از خدمات این نمایشگاه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی: https://qia.farhang.gov.ir به عنوان سامانه ورود به نمایشگاه مجازی قرآن کریم استفاده کنند.

بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل و حامی بیست و هشتمین نمایشگاه قرآن کریم که در سال جاری به صورت مجازی برگزار می‌شود، تجربه عاملیت و بسترسازی خدمات بانکداری الکترونیک نمایشگاه قرآن‌کریم در سال ٩٨ و حمایت از اولین نمایشگاه بین‌المللی مجازی کتاب تهران در سال ٩٩ را نیز دارد.


  • بیشتر بخوانید:

​ایجاد ٩٦٠٠شغل خانگی با ٤١٠٠ میلیاردریال تسهیلات بانک صادرات

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "وبوعلی" ۷ ماه پس از مجمع

شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
سهامداران

سهامداران "شزنگ" دور هم جمع می‌شوند

مجمع عمومی عادی فوق‌العاده شرکت تجهیز نیروی زنگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.

"ارفع" از مردادماه دست به جیب می‌شود

شرکت آهن و فولاد ارفع زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "همراه" در سی‌ام ماه جاری

مجمع عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "پارسیان" در مجمع

مجمع عمومی شرکت بیمه پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: