تعداد بازدید : ۳۶۷
کد خبر : ۲۳۹۶۷۸
نگاهی به عملکرد صندوق سهامی قابل معامله آتیه درخشان مس
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰
صندوق سرمایه گذاری سهامی قابل معامله آتیه درخشان مس در پایان روز سه شنبه ۷ اردیبهشت ماه به ارزش ۲ هزار و ۹۹۶ میلیارد ریال رسیده است.

بازدهی کمتر از ۵۳ درصدی در یک سال گذشته

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، صندوق سرمایه گذاری سهامی قابل معامله آتیه درخشان مس در پایان روز سه شنبه ۷ اردیبهشت ماه به ارزش ۲ هزار و ۹۹۶ میلیارد ریال رسیده است.

در جدول زیر بازدهی‌های محقق شده این صندوق ارائه شده است. بازدهی هفتگی این صندوق به ۰.۵ درصد مثبت رسیده است و یکی از عملکرد‌های خوب صندوق‌های سهامی را در هفته قبل داشته است. همچنین، بازدهی یک ساله این صندوق به ۵۲.۸ درصد رسیده که بهتر از بازدهی میانگین صندوق‌های سهامی است که در حدود ۴۳ درصد است.

بازدهی کمتر از ۵۳ درصدی در یک سال گذشته

بازدهی کمتر از ۵۳ درصدی در یک سال گذشته

ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس آخرین اطلاعات مندرج در وب سایت این صندوق شامل ۹۵.۸ درصد سهام و حق تقدم شرکت ها، ۱.۳ درصد سپرده‌های بانکی و ۲.۹ درصد نیز سایر دارایی‌ها است.

در جدول زیر صنایع اصلی تحت سرمایه گذاری این صندوق ارائه شده است. در حدود ۵۸ درصد از منابع مالی صندوق صرف سرمایه گذاری در شرکت‌های ۵ صنعت زیر شده است. این به این معنی است که تمرکز سرمایه گذاری مدیران این صندوق در صنایع مختلف صورت گرفته است و تقریبا هیچ صنعتی را نمی‌توان با سهم بسیار بالا در سرمایه گذاری‌های صندوق مس مشاهده نمود.

بازدهی کمتر از ۵۳ درصدی در یک سال گذشته

در جدول زیر سهام اصلی سرمایه گذاری شده توسط این صندوق ارائه شده است. لازم به ذکر است که اطلاعات جدول زیر از صورت وضعیت پرتفوی پایان فروردین ماه ۱۴۰۰ صندوق ارائه شده است و ممکن است در این مدت شاهد برخی تغییرات در ترکیب دارایی‌های صندوق بوده باشیم.

بازدهی کمتر از ۵۳ درصدی در یک سال گذشته

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تملت" دست به جیب می شود

شرکت تامین سرمایه بانک ملت از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
زمان برگزاری مجمع

زمان برگزاری مجمع "دکیمی" تعیین شد

مجمع عمومی عادی شرکت صنعتی کیمیدارو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ برگزار خواهد شد.

"غپینو" آماده مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت صنعتی پارس مینو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ برگزار می‌شود.
تطابق اساسنامه

تطابق اساسنامه "سرچشمه" در مجمع

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: