تعداد بازدید : ۱۴۰
کد خبر : ۲۳۹۷۳۹
شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان اعلام کرد؛
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
ارزش بازار گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰، با کاهش ۱۴۳ هزار و ۴۵۴ میلیارد و ۴۰۲ میلیون ریال به یک بیلیون و ۲۷۵ هزار و ۸۱۰ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال رسید.

خواندن ۲ دقیقه

نفت و گاز پارسیان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، ارزش بازار گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰، با کاهش ۱۴۳ هزار و ۴۵۴ میلیارد و ۴۰۲ میلیون ریال به یک بیلیون و ۲۷۵ هزار و ۸۱۰ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال رسید.

براساس این گزارش، گروه گسترش نفت و گاز پارسیان با سرمایه ۴۰هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه گسترش نفت و گاز پارسیان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۵ هزار و ۹۵۴ میلیارد و ۹۶۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۴۱۹ هزار و ۲۶۴ میلیارد و ۷۹۸ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۹ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال به ۷۵ هزار و ۹۴۵ میلیارد و ۹۴۱ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه گسترش نفت و گاز پارسیان نیز با کاهش ۱۴۳ هزار و ۴۵۴ میلیارد و ۴۰۲ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۲۷۵ هزار و ۸۱۰ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال محاسبه شد.

"پارسان" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳ هزار و ۵۷۵ میلیارد و ۷۶۷ میلیون ریال به همان مبلغ واگذار کرد و از این بابت سودی کسب نکرد.

گروه گسترش نفت و گاز پارسیان طی دوره یک ماهه منتهی به فروردین ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۹۹۰ میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال خریداری کرد.


  • بیشتر بخوانید:

پردیس مانع از تعدیل منفی سنگین "پارسان" شد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تطابق اساسنامه

تطابق اساسنامه "سرچشمه" در مجمع

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.

"غدشت" در اندیشه تغییر هیات مدیره است

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت دشت مرغاب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ برگزار می شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "همراه" از خردادماه

شرکت ارتباطات سیار ایران زمان پرداخت سود به سهامدارانش را اعلام کرد.
به پرداخت ملت به ازای هر سهم ۱۰۷۹ ریال سود تقسیم کرد

به پرداخت ملت به ازای هر سهم ۱۰۷۹ ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۳۰ اسفند سال ۱۳۹۹ شرکت «به‌پرداخت‌ ملت» با حضور بیش از ۸۶ درصد از سهامداران و به ریاست داریوش روحی؛ معاون مالی و پشتیبانی هلدینگ «فناوران هوشمند بهسازان فردا» برگزار شد.
سود ۱۳۰۰ ریالی در جیب سهامداران

سود ۱۳۰۰ ریالی در جیب سهامداران "شدوص"

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت دوده صنعتي پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: