تعداد بازدید : ۸۶۸
کد خبر : ۲۳۹۹۲۶
بیمه دی در فروردین‌ماه سال جاری تراز مثبت ۸ درصد را ثبت کرد؛
۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷
بیشترین میزان حق بیمه صادرشده در فروردین‌ماه از آن بخش «درمان» با ۹۴۰ میلیارد ریال بوده و بخش «نفت و انرژی» نیز با ۵۳۸ میلیارد ریال جایگاه بعدی را به خود اختصاص داده است.

بیمه دی+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت بیمه دی در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال جاری از محل فروش حق بیمه‌ای که صادر کرده مبلغی بالغ‌بر ۲.۰۲۰ میلیارد ریال درآمد را از خود بر جای گذاشته، همچنین میزان درآمدی که "ودی" از این محل در دوره ۱۲ ماهه منتهی به اسفندماه سال گذشته کسب کرده برابر با ۴۱.۶۰۴ میلیارد ریال گزارش‌شده است.

عملکرد ماهانه ودی+بورس نیوز

میزان خسارتی که بیمه دی در فروردین‌ماه به بیمه‌شدگان تحت پوشش خود پرداخت کرده مبلغی بالغ‌بر ۱.۸۷۵ میلیارد ریال گزارش‌شده و این بخش در پایان دوره ۱۲ ماهه سال گذشته نیز ۳.۴۸۷ میلیارد ریال پرداختی به بیمه‌شدگان داشته است.

میزان درآمد شناسایی‌شده "ودی" از حق بیمه

درآمدهای شناسایی شده ودی+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، بیمه دی در فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ میزان درآمدی که از فروش حق بیمه به دست آورده نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۴۳۷ درصد افزایش را تجربه کرده و نسبت به ماه گذشته نیز ۱۸ درصد رشد را به دنبال داشته، همچنین در این ماه بیمه دی تراز مثبت ۸ درصد را ثبت کرده است.

بیشترین میزان حق بیمه صادرشده در فروردین‌ماه از آن بخش «درمان» با ۹۴۰ میلیارد ریال بوده و بخش «نفت و انرژی» نیز با ۵۳۸ میلیارد ریال جایگاه بعدی را به خود اختصاص داده، مقدار درآمدی که بیمه دی از فروش حق بیمه به ثبت رسانده در ۳ ماهه گذشته روند صعودی را از خود بر جای گذاشته است.

میزان پرداختی بیمه دی به خسارت دیدگان

خسارت پرداختی ودی+بورس نیوز

بر اساس این گزارش صورت گرفته، میزان پرداختی بیمه دی در فروردین‌ماه سال جاری نسبت به ماه گذشته با کاهش ۴۶ درصدی مواجه بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۵۰ درصد افزایش پرداختی را به همراه داشته است.

بیشترین میزان پرداختی بیمه دی در فروردین‌ماه در اختیار بخش «درمان» با ۱.۸۱۶ میلیارد ریال بوده که نسبت به ماه گذشته ۳۶ درصد کاهش پرداختی را به همراه داشته است.


  • بیشتر بخوانید:

رشد درآمد ۹۲ درصدی "ودی" از فروش حق بیمه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سرمایه

سرمایه "ددام" فقط ۲۵ درصد افزایش یافت

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "فجر" از ابتدای تیرماه

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان زمان پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.

"ثعتما" سرمایه را ۱۰۰ درصد افزایش داد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری ساختمانی اعتماد گستر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.

"غمینو" ۶۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت صنایع غذایی مینو شرق در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: