کد خبر : ۲۴۰۳۳۶
ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به حضور یک چهره بورسی در ستاد انتخاباتی و عناد پیشکسوت بورس با بورس و...

۵

به گزارش بورس نیوز، دیشب اهالی ملاصدرا باز غافلگیرمان کردند و با یک فلاش بک، بازار را به تنظیمات کارخانه بازگرداند! فقط چندین ماه وقت و هزینه آقایان صرف شد تا برنامه بچینند که چطور با دامنه بازی کنند و سهم ها هم در صف فروش قفل شد و آخر هم هیچ! جیب مردم هم که همواره متعلق به خودشان بوده و هر جور از آن خاصه خرجی کنند، به جایی بر نمی خورد!

 

نظارتی به سستی پوست تخمه 

اما امروز هم بازگشایی های بدون دامنه و سقوط قیمت سهم هایی که در ۹ ماه گذشته افت سنگینی داشته، قلب سهامداران را به درد آورد! هر چند دست درازی پاستور به بورس بازان درست نبود؛ ولی از این اتفاق ننگین تر، سکوت ناظران بازار بود؛ وقتی سهم ها را بالا می بردند تا جیب سهامدار را بزنند و این دوستان بدتر از دشمن، تخمه می خوردند و تماشا می کردند!

 

مدیریت ستاد انتخاباتی هم به بورسی ها رسید

بعضی مدیران بورسی هم انگار همه جوره از آب کره می گیرند! حالا هم که بازار در سراشیبی افتاده و نوسان گیری خیلی شیرین نیست؛ خودشان را به کاندیداهای پاستور گره زده اند و تبلیغات چی این دوستان شده اند! ریاست ستاد انتخابات، گوارای وجودتان! اما کاندیداهای محترم حواس شان باشد، فکر نکنند یک شیپورچی بورسی یعنی جلب نظر موافق ۵۰ میلیون سهامدار...

 

رقابت با قلب اروپا 

بعضی بزرگواران هم فسفر سوزانده و کشف کرده اند هزینه مسکن در پایتخت ما از هزینه مسکن در قلب اروپا هم بیشتر است! به این اندیشمندان بگوئید اشکالی ندارد؛ در عوض حقوق و دستمزدمان رتبه دوم در فهرست ارزان ترین نیروی کار دنیا را از آن خود کرده و حداقل دستمزد یکسال خیلی از ما، از حداقل دستمزد ۱ ماه خیلی از انها، کمتر است! اینجا نه فقط بورس و مسکن که همه چیز حباب دارد؛ غیر از جان آدمیزاد.

 

یار غار بورسی ها به دشمن پیوست

و خبر خوب پایانی اینکه ریزش بازار سرمایه اگرچه سهامداران را در چاه زیان گرفتار کرد؛ اما خدا را شکر دست خیلی ها را رو کرد. باز هم یکی از پیشکسوتانی که عمری نان بورس خورده و افتخارشان فعالیت در بازار سرمایه بود، حالا که مدتی است در جمع گعده نشینان راه نیافته، شمشیر از رو بسته و تزریق نقدینگی به این بازار را زیر سوال بردند! بیچاره مردم که با طناب پوسیده این کارشناس نماها به چاه رفتند.

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
این جور مطلب های مبهم و کلی زدن به دردی نمیخوره
این مطلب بدرد نویسنده میخوره فقط
وگرنه فکر نمی کنم کسی متوجه بشه شما چه کسی رو مخاطب قرار دادین

لطفا شفاف تر مطلب بزنین یا اصلا نزنین
گنیا
Germany
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
خوب اینها هم از جایگاه شان می ترسند جوری حرف می زنند که نه سیخ بسوزد نه کباب ،خلاصه هم خدا را می خواهند هم خرما را،بازهم ی نوک سوزنی را فشار می دهند خوبه،جوال دوز
کار اینها نیست ؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
صدای مجمع

صدای مجمع "غکورش" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت صنعت غذایی کورش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شفن" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ برگزار خواهد شد.

"انرژی" آماده برگزازی مجمع شد

مجمع عمومی شرکت بورس انرژی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ برگزار خواهد شد.

"خمحور" در دوم تیرماه به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت تولید محور خودرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
فوری/ ورود رئیسی به تالار بورس سعادت آباد
آیت‌الله رئیسی، کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری امروز سهامداران بازار سرمایه را سورپرایز کرد و به تالار بورس سعادت آباد رفت.