کد خبر : ۲۴۰۴۲۸
ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به باران مصوبات و صاعقه یک اتفاق دردناک و.‌‌..

بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، امروز باران مصوبه های خوب بر سر بازار سرمایه باریدن گرفت و اول صادرات فولاد را آزاد کردند و بعد هم ۳ بند از ۱۰ فرمان بسته حمایت از بورس تصویب شد! با این حال خیلی از اساتید معتقدند این تلاش ها فقط به سهامداران خرد فرصت خروج از برخی نمادها را می دهد و تا آخر تابستان خبری از رونق در این بازار نیست!

 

ورژن جدید استانداردهای حسابداری 

اما کمی هم از بانک بزرگ بورسی بگوئیم که با تسعیر ارز، خون به دل سهامداران کرد و بعد از آنکه حدود ۱۰ همت ناقابل از سودی که پیش بینی می شد از محل تسعیر ارز شناسایی کنند، پرید؛ ناگهان اعلام کردند نرخ تسعیر درآمدها دلار ۱۵۹۰۰ تومانی است و مالیات با نرخ نیمایی حساب می شود! این اتفاقات در هر جای دنیا که رخ می داد، ما دایه دلسوزتر از مادر می شدیم و برای مظلومیت سهامدارانش یقه می دراندیم؛ حیف که نوبت به خودی شود، کک مان هم نمی گزد. چطور بخش زیادی از تراز ارزی این بانک، مشکوک الوصول است؟ بدتر از آن، یک بام و دو هوا در تهیه صورت های مالی؟ مگر می شود؟

 

 

به تلخی یک صاعقه

 اما تلخ ترین اتفاق امروز، انتشار صدای دردمند یکی از سهامداران این بازار بود. سهامداری که اشک می ریخت و التماس می کرد و مدد می خواست. باز هم تاکید میکنیم اگر چه اهالی پاستور و باب همایون مقصران اصلی دعوت از مردم برای سرمایه گذاری در بورس و بعد هم خالی کردن جیب شان برای جبران کم و کسری های پاستور هستند؛ اما آقایانی که ادعای نظارت بر این بازار هم داشتند و به وقت غارت بورس چشم شان را بستند و خود را به خواب زدند، کمتر از آن بالایی ها مقصر نیستند. آه سهامداران زیان دیده این بازار، دامنگیرشان خواهد شد؛ شک نداریم...

 

جنم آقای رئیس کل

خبر آخر هم اینکه رئیس میرداماد انگار خیلی جَنم دارد تا اسم دلار بیاورد، دلار بالا می رود! حالا هم خبری از دلار ۱۵ هزار تومانی که نیست، هیچ؛ دلار ۲۰ هزار تومانی هم به دست مان نمی رسد!

 

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۲
تنها راه نجات بورس اویزان کردن چند نفر که مردمو دعوت به بورس کردن و جیب ملتو زدن از جمله روحانی همتی -دژپسند-دهنوی-قالیباف خواجه نصیر هامونی صحرایی- جلوی ساختمان بورس است..
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
صدای مجمع

صدای مجمع "غکورش" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت صنعت غذایی کورش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شفن" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ برگزار خواهد شد.

"انرژی" آماده برگزازی مجمع شد

مجمع عمومی شرکت بورس انرژی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ برگزار خواهد شد.

"خمحور" در دوم تیرماه به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت تولید محور خودرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
فوری/ ورود رییسی به تالار بورس سعادت آباد
آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهور امروز صبح سهامداران بازار سرمایه را سورپرایز کرد و به تالار بورس سعادت آباد رفت.