کد خبر : ۲۴۱۰۹۸
۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: ۱۰۴دستگاه استخراج رمز ارز غیر مجاز "بیت کوین" توسط نیروی انتظامی با همکاری شرکت توزیع برق کلانشهر اهواز کشف و ضبط شد.

خواندن ۲ دقیقه 

دستگاه رمزارز غیرمجاز در اهواز +بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، حسن کریمی جمعه، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به عملیات گسترده برای کشف دستگاه‌های رمز ارز غیرمجاز در کلانشهر اهواز اظهار کرد: در عملیاتی که با حضور ماموران انتظامی و دستور مقام قضایی صورت گرفت ۱۰۴ دستگاه استخراج رمز ارز در مناطق زیتون کارمندی ، کوی ملت ، پادادشهر ، آخر آسفالت ،شهرک برق ، کوی مدرس ، کیانشهر کشف و جمع آوری شد.

وی افزود: یکی از عواملی که امروزه با آن روبه رو هستیم گسترش رمز ارزها به عنوان یک وسیله پر مصرف و غیرمجاز در سطح جامعه است که باعث بروز افت ولتاژ برق و در نتیجه آسیب به تجهیزات می‌شوند که لازم است معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در زمینه کشف و ضبط آنها و همچنین آموزش همگانی نسبت به استفاده غیرمجاز از ماینرها و شناسایی عوامل با این شرکت همکاری لازم را داشته باشد.

کریمی خاطرنشان کرد : طی روز های گذشته تاکنون تعداد زیادی گزارش مردمی به سامانه برق اهواز ۱۲۱ اعلام شده که توسط کارشناسان در حال بررسی میدانی می باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به کشف تعداد یک هزار و ۷۳۵ دستگاه‌های رمز ارز غیرمجاز در کلانشهر اهواز گفت : یکی از مهمترین مضرات این دستگاه ها ایجاد نوسان ولتاژ شدید در سطح شبکه برق می باشد که باعث آسیب جدی به لوازم برقی شهروندان و شبکه برق می شود.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وپارس" به گوش می رسد

مجمع عمومی بانک پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "جم" در جریان باشند

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی جم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ برگزار می شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "قجام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ برگزار خواهد شد.
افزایش سرمایه ۳۶۸

افزایش سرمایه ۳۶۸"شبندر" در مجمع

مجمع عمومی شرکت پالایشگاه بندر عباس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: