معاون بهره‌برداری ذوب‌آهن اصفهان
۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳
معاون بهره‌برداری ذوب‌آهن اصفهان با تأکید بر این که ذوب‌آهن در پروژه‌های زیست محیطی نگاه ریالی به موضوع ندارد، گفت: برآورد‌های انجام شده برای تعویض درب‌های فلکسیبل نزدیک به ۷ میلیون دلار بود که با کم‌تر از نصف این عدد این درب‌ها بومی‌سازی شد.

خواندن ۲ دقیقه

ذوب‌آهن اصفهان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، معاون بهره‌برداری ذوب‌آهن اصفهان با تأکید بر این که ذوب‌آهن در پروژه‌های زیست محیطی نگاه ریالی به موضوع ندارد، گفت: برآورد‌های انجام شده برای تعویض درب‌های فلکسیبل نزدیک به ۷ میلیون دلار بود که با کم‌تر از نصف این عدد این درب‌ها بومی‌سازی شد.

مهرداد تولائیان، درباره بومی‌سازی درب‌های فلکسیبل ذوب‌آهن، اظهار کرد: اهمیت این پروژه برای ذوب‌آهن بیشتر مربوط به مباحث محیط زیست است.

وی گفت: ذوب آهن اصفهان با تعویض درب‌های فلکسیبل مربوط به باتری شماره ۳ واحد کک سازی از نشت گاز‌های زائد از اطراف باتری‌ها جلوگیری کرده است.

معاون بهره‌برداری ذوب‌آهن اصفهان، تأکید کرد: زمانی که نشت گاز از در‌های فلکسیبل نداشته باشیم نه تنها پرت گاز نخواهیم داشت، بلکه کیفیت تولید بهتر خواهد شد.

وی با بیان این که گاز داخل این واحد برای پخت کک است، گفت: زمانی که گاز از این درب‌ها خارج می‌شود، علاوه بر آلودگی محیط زیست، هدف پخت کک باکیفیت را از بین می‌برد، درحالی که وجود گاز به‌طور کامل در این واجد و جلوگیری از نشت آن موجب تولید یکنواخت کک می‌شود.

تولائیان با تأکید بر این که ذوب‌آهن در پروژه‌های زیست‌محیطی نگاه ریالی به موضوع ندارد، تصریح کرد: بومی‌سازی درب‌های فلکسیبل با اولویت سلامت کارکنان این کارخانه و همچنین ساکنان اطراف مجموعه ذوب‌آهن است تا آلودگی را به حداقل برسانیم.

وی با اشاره به این که برآورد‌های صورت گرفته برای تعویض درب‌های فلکسیبل نزدیک به ۷ میلیون دلار بود، تأکید کرد: بومی‌سازی درب‌های فلکسیبل موجب شد با عددی کمتر از نصف در داخل کشور و کارخانه این درب‌ها طراحی و اجرا شوند.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"وبشهر" در تدارک برگزاری مجمع

مجمع عمومی شرکت توسعه صنایع بهشهر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ برگزار خواهد شد.

"فنورد" در ۴ روز آینده به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت نورد و تولید قطعات فولادی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار خواهد شد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "کپرور" در ماه آینده

مجمع عمومی شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ برگزار می‌شود.
سهامداران آگاه باشند که مجمع

سهامداران آگاه باشند که مجمع "بوعلی" نزدیک است

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی بوعلی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ برگزار می‌شود.

"آبادا" در مجمع ۵۶ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت تولید نیروی برق آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: