کد خبر : ۲۴۱۱۸۱
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۶
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به نقش حائز اهمیت دانشجویان در فعالیت‌های انتخاباتی تاکید کرد: تاریخ امتحانات دانشگاه‌ها باید تغییر کند.

خواندن ۲ دقیقه

دستگاه ماینر+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، جواد نیک بین نماینده مردم کاشمر درمجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به موضوع قطعی برق در شهرستان‌های حوزه انتخابیه خود و کل کشور گفت: اگر جلوی ماینرها، مراکز پرمصرف و کولر گازی‌های مسئولین را بگیریم قطعا می‌توان برق را مدیریت کرد، وزیر نیرو نسبت به تامین برق چاه موتور‌های کشاورزی اقدام کند.

‎وی افزود: ان شاءالله در انتخابات۱۴۰۰ انتخاب باید به درستی انجام شود، بحران نرخ ارز، موضوع بورس و مشکلات از این جنس به دلیل اقتدار دادن به سیاست‌های غلط {آی ام اف} است، طرح اخیری که در این باره در مجلس بررسی می‌شود ایرادات اساسی دارد و ادامه دادن همان سیاست‌های غلط است، تا زمانی که به حلقه مفقوده به نام حکمرانی اقتصادی با دیده اغماض نگاه شود وضع همین است، مگر دیده بان انقلاب بار‌ها نفرمودند حکمرانی جزو مسائل اساسی کشور است، تا چه زمانی قصد دارید ضریب جینی را با نگاه سیاسی بنگرید؟ پیشرفت کشور از دریچه نگاه قائم بر عقلانیت اقتصادی و حکمرانی اسلامی می‌گذرد نه سیاست‌های غلط {آی ام اف}.

‎این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس عنوان کرد: بانک‌ها موضوع بانک ازدواج مردم روستایی را جدی بگیرند، پیدا کردن یک ضامن هم برای مردم روستایی سخت است، بانک‌ها در این خصوص مردم را دچار مشکل می‌کنند که در این صورت باید علیه آن‌ها اعلام جرم شود.

‎وی خطاب به وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: مقرری ماه اول با چه قانونی از حقوق معلمان کاسته می‌شود؟ کاری نکنیم که این عزیزان همیشه معترض باشند، اگر قرار است دانشجویان موتور پیشران انخابات باشند تاریخ امتحانات دانشگاه‌ها تغییر کند.


  • بیشتر بخوانید:

جریمه ۲ میلیارد ریالی قاچاقچی دستگاه ماینر در اردبیل

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وپارس" به گوش می رسد

مجمع عمومی بانک پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "جم" در جریان باشند

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی جم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ برگزار می شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "قجام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ برگزار خواهد شد.
افزایش سرمایه ۳۶۸

افزایش سرمایه ۳۶۸"شبندر" در مجمع

مجمع عمومی شرکت پالایشگاه بندر عباس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: