کد خبر : ۲۴۱۳۳۷
۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام گفت: اگر شبکه از دست برود خاموشی‌های گسترده در سطح کشور رخ می‌دهد بنابراین برای نجات شبکه و تاسیسات برق کشور مجبور به اعمال محدودیت‌ها هستیم.

خواندن ۲ دقیقه

 مزرعه بیت کوین در استان ایلام+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، هادی شیرخانی، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام، شهرستان‌های جنوبی را مناطق پرمصرف به دلیل شدت دمای هوا عنوان و اظهار کرد: در این ایام سه مورد مزرعه بیت کوین کشف و جهت برخورد قانونی در دستور کار قرار گرفته و مشترکینی که از چنین موارد مصرفی خبر دارند با گرفتن پاداش به شرکت توزیع برق اطلاع دهند.

شیرخانی به خاموشی‌های مشابه در سال ۹۷ اشاره کرد و گفت: هر ساله برنامه‌های متعددی در حوزه‌های مختلف با ۹ محور در دستور کار مدیریت قرار می‌گیرد که در سال‌های ۹۸ و ۹۹ هیچگونه خاموشی نداشته‌ایم، ولی از یک طرف شدت مصرف برق و از طرف دیگر اعلام هواشناسی مبنی بر افزایش ۵ درجه‌ای دما (هر یک درجه گرمای هوا معادل افزایش هزار مگاوات برق مصرفی است) باعث ایجاد این پدیده گردید. همچنین پیش بینی نشدن خشکسالی مزیت بر علت برای خاموشی‌های بدون برنامه و ناگهانی شد.

مدیرعامل شرکت برق استان ایلام گفت: خاموشی محصول و تابع مصرف است اگر همه مصرف را مدیریت کنند به راحتی این پدیده قابل حل است البته ذکر این نکته ضروری است که طی ۲۴ ساعت گذشته و اعمال خاموشی‌ها باعث مدیریت صحیح مصرف از سوی سوی مشترکین شد و همین باعث شد نسبت به چند روز گذشته خاموشی کمتری اعمال شود.

 


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: