۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
سایت ره آورد ۳۶۵ که یکی از بزرگترین مراجع پردازش اطلاعات مالی در بازار سرمایه ایران است، از اطلاعات ارز‌های دیجیتال و امکانات تحلیلی این رمزارز‌ها رونمایی کرد. این امکانات شامل قیمت لحظه‌ای، نمودار‌ها و چارت‌های ارز‌های دیجیتال و همچنین فیلترنویسی پیشرفته است.

خواندن ۲ دقیقه

ره آورد 365+ بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، سایت ره آورد ۳۶۵ که یکی از بزرگترین مراجع پردازش اطلاعات مالی در بازار سرمایه ایران است، از اطلاعات ارز‌های دیجیتال و امکانات تحلیلی این رمزارز‌ها رونمایی کرد. این امکانات شامل قیمت لحظه‌ای، نمودار‌ها و چارت‌های ارز‌های دیجیتال و همچنین فیلترنویسی پیشرفته است.

این روز‌ها بازار ارز‌های دیجیتال داغ است و بسیاری از افراد سرمایه خود را به سمت آن روانه کرده‌اند. از طرفی خیلی از افراد با تجربه قبلی که از بورس داشته‌اند ترس آن را دارند که بازار پررونق ارز‌های دیجیتال هم بالاخره روزی دچار ریزش شود و سرمایه خود را از دست بدهند. حتی برخی پا را فراتر می‌گذارند و بازار رمزارز‌ها را قابل مقایسه با طرح پانزی می‌دانند.

اما واقعیت این است که ارز‌های دیجیتال هم تکه‌ای از جهان در حال تغییر هستند و اگر در آینده به‌طور کامل جای ارز‌های رایج کنونی را نگیرند، حداقل این است حذف‌شدنی نخواهند بود.

از طرف دیگر ارز‌های دیجیتال نوسانات بسیار زیادی دارند و تنها با داشتن اطلاعات و تحلیل کافی است که می‌توان در آن‌ها سود کسب کرد.

ارزهای دیجیتال در بزرگترین سایت‌ بازار سرمایه ایران

 

در چنین شرایطی سایت ره‌آورد ۳۶۵ که معتبرترین مرجع پردازش اطلاعات بازار‌های مالی است امکانی را ایجاد کرده که افراد بتوانند به اطلاعات همه ارز‌های دیجیتال بر مبنای تتر دسترسی پیدا کنند. این سایت همچنین قیمت لحظه‌ای، نمودار‌ها و چارت‌های این رمزارز‌ها را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

برخلاف بیشتر سایت‌های داخلی که اطلاعات را از تردینگ ویو می‌گیرند، ره‌آورد ۳۶۵ همه دیتا‌ها را از سایت بایننس که بزرگترین صرافی ارز‌های دیجیتال دنیاست دریافت می‌کند.

اما یکی از جذاب‌ترین امکاناتی که بزودی به ره‌آورد اضافه خواهد شد، نقشه بازار عرضه و تقاضای ارز‌های دیجیتال است. نقشه بازار ره‌آورد در بازار سرمایه یکی از دقیق‌ترین و با امکانات‌ترین‌ها از نوع خودش است و حالا انتظار می‌رود نقشه بازار ارز‌های دیجیتال آن هم که بر بستر همان فناوری بنا شده است نیاز کاربران را به خوبی رفع نماید. برای استفاده از امکانات جدید ره‌آورد در ارز‌های دیجیتال می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"غشهد" به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت شهد ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ برگزار می‌شود.
افزایش سرمایه ۶۳ درصدی

افزایش سرمایه ۶۳ درصدی "وایران" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت لیزینگ ایرانیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "رکیش" در دهم تیرماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ برگزار می شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "فخاس" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی شرکت مجتمع فولاد خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: