کد خبر : ۲۴۱۵۱۷
معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه خبر داد:
۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه گفت: به منظور اجرای طرح تحول دیجیتال در شرکت فولاد مبارکه، امروز شنبه (۸ خردادماه) تفاهم نامه ایجاد شبکه ۵G میان مدیران عامل دو شرکت فولاد مبارکه و ایرانسل امضا خواهد شد.

خواندن ۲ دقیقه

امضاء تفاهمنامه ایجاد شبکه ۵G میان فولاد مبارکه و ایرانسل

به گزارش بورس نیوز، معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه گفت: به منظور اجرای طرح تحول دیجیتال در شرکت فولاد مبارکه، امروز شنبه (۸ خردادماه) تفاهم نامه ایجاد شبکه ۵G میان مدیران عامل دو شرکت فولاد مبارکه و ایرانسل امضا خواهد شد.

همچنین قراداد نخستین فاز هوشمندسازی لجستیک به منظور حمل هوشمند سرباره میان دو شرکت ایریسا (از شرکت‌های زیرمجموعه فولاد مبارکه) و ایرانسل به امضا خواهد رسید.

سید مهدی نقوی، معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه درباره جزئیات تفاهم نامه شرکت فولاد مبارکه با اپراتور ایرانسل در امروز شنبه اظهار کرد: شرکت فولاد مبارکه سال گذشته برنامه‌ای ۵ ساله جهت هوشمندسازی خود تعریف کرده و در تلاش است تا با اجرای این برنامه به شرکتی هوشمند مبتنی بر نسل چهارم اقتصادی یعنی همان I ۴.۰ تبدیل شود.

وی افزود: یکی از ابعاد نسل چهارم تحول دیجیتال هوشمندی کارخانجات است به همین دلیل رهنگاشتی به منظور دستیابی به این هدف در افق ۱۴۰۴ طراحی کرده و در دست اجرا دارد؛ از مهمترین الزامات ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی برای یک کارخانه هوشمند است.

معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه ادامه داد: از آنجا که رکن اساسی تحول دیجیتال، داده و اطلاعات است و انتقال اطلاعات با سرعتی بسیار بالا و کیفیت مطلوب نقش اساسی در آن بازی می‌کند لذا متولیان مخابرات و ارتباطات در فولاد مبارکه ایجاد این زیرساخت حیاتی یعنی نسل پنجم ارتباطات یا اصطلاحا نسل صنعتی ارتباطات را دستور کار قرار دادند.

وی خاطرنشان کرد: در تاریخ ۸ خرداد سال جاری تفاهم‌نامه‌ای جهت ایجاد زیرساخت شبکه نسل پنجم توسط مدیران عامل فولاد مبارکه و ایرانسل به امضا خواهد رسید که این اقدام در حوزه صنعت ایران برای اولین بار رخ خواهد داد. شایان ذکر است این پوشش ارتباطی به عنوان سومین ساختار موجود در کشور پس از تهران و شیراز، در شرکت فولاد مبارکه به عنوان اولین شرکت صنعتی در کل کشور ایجاد خواهد شد.

امضای قراداد هوشمندسازی حمل سرباره در شرکت فولاد مبارکه

معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه اظهار کرد: همچنین در این روز در راستای تحقق پروژه‌های فولاد+۲۲ که در سال گذشته توسط مدیرعامل محترم شرکت کلید خورده است، اولین فاز هوشمندسازی لجستیک، قرارداد اجرایی توسط شرکت ایرانسل و ایریسا امضا خواهد شد. این قرارداد مربوط به هوشمندسازی حمل سرباره در شرکت فولاد مبارکه به عنوان یکی از ۲۲ پروژه این طرح است. تاکنون کنترل، برنامه‌ریزی و اجرای حمل سرباره‌ها اپراتور محور بوده و توسط نیروی انسانی انجام می‌شود بنابراین در تلاش هستیم هوشمندسازی فولاد مبارکه را با استفاده از فرایند‌های نوظهور اجرایی کنیم.  • بیشتر بخوانید:

فروش ۷ هزار تنی "مبارکه" در این هفته

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"غشهد" به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت شهد ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ برگزار می‌شود.
افزایش سرمایه ۶۳ درصدی

افزایش سرمایه ۶۳ درصدی "وایران" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت لیزینگ ایرانیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "رکیش" در دهم تیرماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ برگزار می شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "فخاس" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی شرکت مجتمع فولاد خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: