کد خبر : ۲۴۱۵۳۲
امروز انجام می شود؛
۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
در جلسه معاملاتی امروز در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، ۱۱۲،۰۰۰کیلووات در هر ساعت برق توسط شرکت تولید برق پرند مپنا و شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر برای دوره تحویل هفتگی خرداد ۱۴۰۰ عرضه خواهد شد.

خواندن ۲ دقیقه

معاملات ۱۱۲،۰۰۰کیلووات در هر ساعت برق توسط دو شرکت تولید برق

به گزارش بورس نیوز، در جلسه معاملاتی امروز در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، ۱۱۲،۰۰۰کیلووات در هر ساعت برق توسط شرکت تولید برق پرند مپنا و شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر برای دوره تحویل هفتگی خرداد ۱۴۰۰ عرضه خواهد شد.

همچنین، در جلسه معاملاتی روز چهارشنبه ۵ خرداد ماه در تابلوی سلف موازی استاندارد برای قرارداد‌های با سررسید یکسال و بیشتر در بازار مشتقه بورس انرژی ایران، در نماد (سنفت۹۰۰) ۱۳۳ هزار و ۲۵۰ قرارداد با ارزشی بالغ بر ۲۰۴۹ میلیارد و ۹۷۱ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال و نماد (سمیعا۰۰۲) ۲۵ هزار و ۳۹۶ قرارداد با ارزش ۳۳۲ میلیارد و ۴۷۸ میلیون و ۸۳ هزار و در نماد (سحرا ۰۲۲) ۱۷۵ هزار قرارداد با ارزش ۵۲۳ میلیارد و ۷۶۲ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال و در نماد (سنفت ۰۰۱) ۳۰۱۰ قرارداد با ارزش ۳۵ میلیارد و ۸۶ میلیون و ۵۱۶ هزار و ۵۰۰۰ معامله شد.

خاطر نشان می‌شود، در بازار عمده فروشی برق و بازار مصرف کنندگان بزرگ برق (بازار خرده فروشی برق) نماد‌های بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ گشایش یافتند.

همچنین در بازار عمده فروشی برق و بازار مصرف کنندگان بزرگ برق (بازار خرده فروشی برق) نماد‌های بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه، نماد‌های ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ و ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ و ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ پایان جلسه معاملاتی روز چهارشنبه متوقف و فرآیند تحویل آن‌ها آغاز شد.

همچنین در بازار عمده فروشی برق ۳۱۳ هزار و ۵۰۰ قرارداد با ارزش ۱۰ میلیارد و ۲۲۵ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال معامله شد.


  • بیشتر بخوانید:

ایزوپنتان پالایش نفت بندرعباس مهمان بورس انرژی

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"غشهد" به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت شهد ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ برگزار می‌شود.
افزایش سرمایه ۶۳ درصدی

افزایش سرمایه ۶۳ درصدی "وایران" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت لیزینگ ایرانیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "رکیش" در دهم تیرماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ برگزار می شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "فخاس" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی شرکت مجتمع فولاد خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: