کد خبر : ۲۴۱۵۴۲
با اعلام شرکت سرمایه گذاری آوانوین؛
۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷
شرکت سرمایه گذاری آوا نوین با سرمایه یک هزار و ۳۲۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

خواندن ۲ دقیقه

سرمایه گذاری آوانوین+بروس نیوز

به گزارش بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری آوانوین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۲ میلیارد و ۳۳۵ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه گذاری آوانوین با سرمایه یک هزار و ۳۲۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری آوانوین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۳۱۲ میلیارد و ۹۳۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳ هزار و ۸۳ میلیارد و ۸۵۵ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۳۹ میلیارد و ۸۰۸ میلیون ریال به ۳ هزار و ۲۷۳ میلیارد و ۱۳۰ میلیون ریال رسید. ارزش شرکت سرمایه گذاری آوا نوین نیز با کاهش ۲۳۵ میلیارد و ۲۸۶ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۸۴۸ میلیارد و ۵۶۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"وآوا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۱۶ میلیارد و ۱۱۷ میلیون ریال به مبلغ ۲۳۸ میلیارد و ۴۵۲ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۲ میلیارد و ۳۳۵ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه گذاری آوا نوین طی دوره یک ماهه منتهی به اردیبهشت ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ میلیارد و ۱۸۳ میلیون ریال خریداری کرد.

 


  • بیشتر بخوانید:

سود ۲ هزار تومانی برای هر سهم "وآوا"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: