کد خبر : ۲۴۱۵۴۷
عملکرد ماهانه بیمه دی در اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۰؛
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴
بیشترین میزان حق بیمه صادرشده از آن بخش «درمان» با ۶۲۵ میلیارد ریال بوده و بخش «آتش‌سوزی» نیز با ۴۸۵ میلیارد ریال جایگاه بعدی را به خود اختصاص داده است.

بیمه دی+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت بیمه دی در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری از محل فروش حق بیمه‌ای که صادر کرده مبلغی بالغ‌بر ۱.۵۶۲ میلیارد ریال درآمد را از خود بر جای گذاشته، همچنین میزان درآمدی که "ودی" از محل فروش حق بیمه طی دو ماه اخیر به دست آورده برابر با ۳.۵۸۳ میلیارد ریال بوده است.

عملکرد ماهانه بیمه دی+بورس نیوز

میزان خسارتی که بیمه دی در اردیبهشت‌ماه به بیمه‌شدگان تحت پوشش خود پرداخت کرده مبلغی بالغ‌بر ۲.۴۸۷ میلیارد ریال گزارش‌شده و این بخش نیز از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت‌ماه ۴.۳۶۲ میلیارد ریال خسارت به بیمه شدگان پرداخت کرده است.

میزان درآمد شناسایی‌شده "ودی" از حق بیمه

روند درآمد حاصل شده ودی+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، بیمه دی در اردیبهشت‌‍ ماه سال جاری میزان درآمدی که از فروش حق بیمه به دست آورده با افزایش ۱۷۳ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته مواجه بوده و میزان درآمدی که از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت حاصل شده نیز با رشد ۲۷۷ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته همراه بوده است.

بیشترین میزان حق بیمه صادرشده از آن بخش «درمان» با ۶۲۵ میلیارد ریال بوده و بخش «آتش‌سوزی» نیز با ۴۸۵ میلیارد ریال جایگاه بعدی را به خود اختصاص داده است.

میزان پرداختی بیمه دی به خسارت دیدگان

میزان خسارت پرداختی ودی+بورس نیوز

بر اساس این گزارش صورت گرفته، میزان پرداختی بیمه دی در اردیبهشت سال جاری نسبت به ماه گذشته با افزایش نزدیک به ۳۳ درصدی مواجه بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۱۸ درصد افزایش پرداختی داشته است.

بیشترین میزان پرداختی بیمه دی در اردیبهشت‌ماه متعلق به بخش «درمان» با ۲.۳۶۵ میلیارد ریال بوده که نسبت به ماه گذشته ۳۰ درصد افزایش پرداختی را به همراه داشته است.


  • بیشتر بخوانید:

افزایش درآمد ۱۸ درصدی "ودی" از فروش حق بیمه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: