کد خبر : ۲۴۱۷۸۸
دبیر مدیرعامل کارگزاری صبا تامین:
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۶
دبیر مدیرعامل کارگزاری صبا تامین گفت:معامله محصولات برخی از شرکت‌های فوق شامل صوفیان و فارس‌نو با توجه به کیفیت و اعتماد مشتریان در ساختار رقابت قرار گرفت که نرخ معامله بعضا تا ٢٠ درصد بالاتر از نرخ مصوب انجمن تولیدکنندگان سیمان مورد تقاضا و معامله قرار گرفت.

خواندن ۲ دقیقه

 سیمانی ها در بورس کالا+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، وحید حسن‌پور، دبیر مدیرعامل کارگزاری صبا تامین و عضو کانون کارگزاران اظهار کرد: طی روز یکشنبه ۹ خرداد ماه سال ١۴٠٠، برای نخستین بار در بورس کالا به منظور ایجاد شفافیت و قیمت‌گذاری آزاد در ساختار عرضه و تقاضا حدود قابل توجهی سیمان به صورت فله و کیسه به ارزش حدودی ۱۰۶.۰۰۰ میلیون ریال از محصولات شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سیمان تامین (آبیک، ساوه، صوفیان، فارس‌نو، فارس، غرب، خزر، قائن و خاش) عرضه شد.

وی ادامه داد: معامله محصولات برخی از شرکت‌های فوق شامل صوفیان و فارس‌نو با توجه به کیفیت و اعتماد مشتریان در ساختار رقابت قرار گرفت که نرخ معامله بعضا تا ٢٠ درصد بالاتر از نرخ مصوب انجمن تولیدکنندگان سیمان مورد تقاضا و معامله قرار گرفت.

حسن پور گفت: این موضوع بیانگر توان بالقوه ساختار بازار آزاد به منظور شفافیت و قیمت‌گذاری آزاد است که باعث رضایت طرفین معامله خواهد شد، لذا با تداوم چنین عرضه‌هایی آثار مالی مثبت ناشی از آن در گزارشات آتی شرکت‌های عرضه کننده مشاهده خواهد شد و همچنین مشتریان توان دستیابی به کالای مورد نیاز خود را در بستر بازار آزاد کسب خواهند کرد.


  • بیشتر بخوانید:

"سبهان" نرخ را بالا برد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"آبادا" در مجمع ۵۶ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت تولید نیروی برق آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ برگزار شد.
به سهامداران

به سهامداران "شپترو" در مجمع سود نرسید

مجمع عمومی عادی شرکت پتروشیمی آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵برگزار شد.

"تاپکیش" در مجمع هیات مدیره جدید انتخاب کرد

مجمع عمومی شرکت تجارت الکترونيک پارسيان کيش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شلیا" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت مواد ویژه لیا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۳برگزار خوهد شد.
تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع "لخانه"

مجمع عمومی لوازم خانگی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ با حضور سهامداران به صورت حضوری و آنلاین، در سالن کنفرانس این شرکت در دفتر مرکزی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: