کد خبر : ۲۴۱۷۹۱
نسبت به سال گذشته اتفاق افتاد؛
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۹
رئیس روابط عمومی پتروشیمی شیراز گفت: تولید محصولات پتروشیمی شیراز در دو ماه نخست امسال نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۱۰۴.۶۸ درصد رشد داشته است.

خواندن ۲ دقیقه

 پتروشیمی شیراز+ بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، محمدرضا جوانمردی، رئیس روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز اظهار کرد: شرکت پتروشیمی شیراز با تکیه بر منابع انسانی ارزشمند خود، همواره با تلاش بی‌وقفه هدف تولید محصولات باکیفیت را دنبال و در سال‌های متمادی بالاتر از ظرفیت اسمی محصولات خود را ارائه کرده است.

وی ادامه داد: بی‌شک سرمایه‌های انسانی هر شرکت موفق، ارزشمندترین دارایی آن به شمار می‌آید و توجه به این سرمایه بدون تردید ضامن بقا و افزایش بهره‌وری خواهد بود.

رئیس روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز گفت: این شرکت به پشتوانه دانش فنی کارکنان و برگزاری نشست‌های مداوم هماهنگی تولید و برنامه‌ریزی‌های دقیق و منسجم به‌منظور رفع تنگنا‌های تولید در دو ماه نخست امسال در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته توانست افزایش تولید قابل توجهی را محقق کند. از طرفی تعویض کاتالیست‌های واحد نیز به‌واسطه راهبری مناسب و تعمیر و نگهداری به‌موقع، سریع‌تر از زمان پیش‌بینی‌شده انجام خواهد شد که این موضوع افزون بر صرفه‌جویی، استمرار تولید را نیز در پی داشته است.

جوانمردی تصریح کرد: پتروشیمی شیراز به‌عنوان قدیمی‌ترین پتروشیمی کشور از سال ١٣٣٨ تأسیس شده و هم‌اکنون با بیش از ۶۰ سال تجربه در تولید محصولات پتروشیمیایی و درک نیاز‌های آینده مشتریان ضمن تأکید بر توسعه و کیفیت محصولات، محصول را تامین و انتظار‌ها و نیاز ذی‌نفعان به‌ویژه مشتریان را برآورده کرده است.


  • بیشتر بخوانید:

بورس انرژی میزبان انواع فرآورده های هیدروکربوری

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وپارس" به گوش می رسد

مجمع عمومی بانک پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "جم" در جریان باشند

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی جم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ برگزار می شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "قجام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ برگزار خواهد شد.
افزایش سرمایه ۳۶۸

افزایش سرمایه ۳۶۸"شبندر" در مجمع

مجمع عمومی شرکت پالایشگاه بندر عباس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: