کد خبر : ۲۴۱۸۰۱
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰

کشف ۱۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز در ابهر
۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۰

حمد مهدی‌خانی، فرمانده انتظامی ابهر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در یکی از محلات شهر ابهر، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار و پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از محل، ۱۴ دستگاه ماینر به همراه متعلقات آن را کشف و در این رابطه یک نفر را دستگیر کردند.

کشورهای اسکاندیناوی مدل موفق استخراج پول های مجازی
۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۴

روند هشدار نسبت به پیامد‌های منفی زیست محیطی استفاده از ارز‌های دیجیتال و به‌ویژه بیت‌کوین، با رد پذیرش این ارز‌ها از سوی تسلا، وارد مرحله‌ای جدید شد. با این حال حامیان استخراج پول‌های مجازی از کشور‌های اسکاندیناوی به‌عنوان یک مثال موفق در این باره یاد می‌کنند.

شرایط جدید تاسیس صرافی‌ها ابلاغ شد
۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۸

 در متن این دستورالعمل آمده: «حداقل مبلغ سرمایه به‌منظور تأسیس و فعالیت شرکت‌های صرافی وابسته به مؤسسات اعتباری و نیز شرکت‌های صرافی تضامنی در استان تهران و شهر‌های بزرگ شامل؛ اصفهان، اهواز، تبریز، شیراز، کرج، مشهد، قم و ارومیه، دویست و پنجاه میلیارد ریال تعیین‌شده است.»

ما تابع دستور برای توقف فعالیت‌ها هستیم
۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۵

مدیرکل دفتر امور طرح‌های وزارت صمت درخصوص ممنوعیت استخراج رمزارز تا شهریورماه اظهار کرد: «ما تابع دستور برای توقف فعالیت‌ها هستیم. مجوز‌های ما جواز تأسیس و پروانه بهره‌برداری هستند؛ وقتی بنگاهی پروانه بهره‌برداری کسب می‌کند مجوز فعالیت دارد، اما حالاکه بنا به مصالح کشور دستوری آمده که بنگاه‌های دارای مجوز هم اجازه فعالیت نداشته باشد، پس این بنگاه هم باید کار خود را متوقف کند.»

ارزش بیت کوین همچنان در حال افزایش
۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۲

بیت کوین در برخی از ساعات روز‌های گذشته موفق شده تا جایگاه خود را در بالای کانال ۴۰ هزار دلاری تثبیت کند. از طرف دیگر میزان ورود ارز‌های دیجیتالی به صرافی‌ها تغییری محسوس نسبت به روز‌های قبل داشته تا جایی که برای نخستین بار از ۲۲ آوریل، میزان خروجی بیتکوین از صرافی‌ها بیشتر از میزان ورودی بوده است بدان معنا که معامله گران بزرگ انتظار دارند قیمت‌ها به زودی صعودی شوند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"آبادا" در مجمع ۵۶ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت تولید نیروی برق آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ برگزار شد.
به سهامداران

به سهامداران "شپترو" در مجمع سود نرسید

مجمع عمومی عادی شرکت پتروشیمی آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵برگزار شد.

"تاپکیش" در مجمع هیات مدیره جدید انتخاب کرد

مجمع عمومی شرکت تجارت الکترونيک پارسيان کيش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شلیا" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت مواد ویژه لیا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۳برگزار خوهد شد.
تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع "لخانه"

مجمع عمومی لوازم خانگی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ با حضور سهامداران به صورت حضوری و آنلاین، در سالن کنفرانس این شرکت در دفتر مرکزی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: