۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۴
دوره آموزشی بدو خدمت کارکنان جدید الاستخدام بانک ایران زمین در استان‌های تهران، البرز، قزوین و زنجان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

خواندن ۲ دقیقه

دوره های آموزشی بانک ایران زمین+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، در این دوره‌ها که در یکی از مراکز آموزشی مجهز تهران برگزار شد، درس‌هایی همچون بانکداری داخلی ۱ و ۲، رفتار سازمانی، بازاریابی و مشتری مداری، هشدار‌های بازرسی، اصول حسابداری و آشنایی با نرم افزار نگین و ... توسط مدرسین مجرب حوزه بانکی ارائه شد.

در پایان این دوره‌ها از دانش آموختگان امتحان جامع از مطالب به به عمل خواهد آمد. این اقدام در راستای استراتژی تعیین شده در مدیریت امور سرمایه انسانی و آموزش بانک ایران زمین انجام می‌گیرد تا افراد جذب شده برای فعالیت در بانک با آخرین تحولات حوزه بانکی آشنایی پیدا کنند

با توجه به برگزاری آزمون استخدامی در استان‌های دیگر و پس از مراحل گزینشی طی شده در استان‌های دیگر این دوره در روز‌های آتی جهت آموزش افراد جدید الاستخدام در استان‌های فارس، بوشهر و کهکیلوییه و بویر احمد نیز برگزار خواهد شد.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: