کد خبر : ۲۴۲۱۶۷
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت:
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۴
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: ۷۶۴ دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال در استان کشف و ضبط شد و سخت گیری‌ها در این زمینه ادامه دارد.

خواندن ۲ دقیقه

ماینر+بورس نیوز


به گزارش بورس نیوز، علیرضا صبوری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود در استان ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه ماینر وجود داشته باشد که تاکنون ۷۶۴ دستگاه کشف شده است.

وی تصریح کرد: ویلا‌های حومه شهر، دامداری‌ها، سوله‌های غیرفعال و مرغداری‌ها از مکان‌هایی هستند که برای نصب دستگاه‌های ماینر قابل صرفه اند، ضمن اینکه بخش کشاورزی ارزانترین تعرفه برق را تشکیل می‌دهد و این تفاوت موجب نصب دستگاه ماینر در واحد‌های کشاورزی می‌شود.

صبوری با تاکید بر رعایت صرفه جویی در مصرف برق گفت: با خاموشی‌های مقطعی سعی شد تا کمبود برق استان جبران شود ضمن اینکه برق هیچ مرکز درمانی تاکنون قطع نشده است و اگر مردم صرفه جویی کنند تابستان سخت امسال را نیز سپری خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه در این راستا ساعات اداری استان تغییر یافته است، عنوان کرد: با اجرای این طرح برق ۷۱ هزار مشترک خانگی قظع نمی‌شود و در مصرف برق صرفه جویی مناسبی می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: تکلیف شده است تمامی دستگاه‌های اداری در ساعات اداری ۵۰ درصد و در ساعات غیراداری ۹۰ درصد به نسبت مدت مشابه سال گذشته کاهش برق داشته باشند.


  • بیشتر بخوانید:

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "کازرو" دور هم جمع می‌شوند

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی کازرون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می‌شود.

"ثاژن" حسابرس را در مجمع انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سخت آژند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ برگزار شد.

"ممسنی" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی ممسنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می شود.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "کساپا" در هفتم تیر

مجمع عمومی شرکت سایپا شیشه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: