مدیر عامل بهمن موتور خبر داد:
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷
مدیر عامل بهمن موتور گفت: عرضه فیدلیتی در حال حاضر در مرحله آزمایشی قرار دارد و در سال اول ۹۲۰۰ دستگاه از خودرو فیدلیتی تولید می‌شود و طی سال‌های آینده این رقم به ۱۲ تا ۱۵ هزار دستگاه و در نهایت سالانه به ۲۰ هزار دستگاه خودرو خواهد رسید.

خواندن ۲ دقیقه

 گروه بهمن+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز،  روز جاری در نشست خبری که بصورت مجازی با حضور جمعی از مدیران ارشد شرکت بهمن موتور برگزار شد، ضرابیان، مدیر عامل بهمن موتور در خصوص عرضه محصول فیدلیتی و برنامه‌های پیش روی این شرکت گفت: فیدلیتی یک خودرو به‌روز بوده و با پیشرانه ۱.۵ لیتری مجهز به توربوشارژ، دارای قدرت ۱۵۵ اسب بخار و گشتاور ۲۳۰ نیوتون متر است. از امکانات و سیستم‌های ایمنی آن می‌توان به سیستم شناسایی نقاط کور (BSD)، دوربین ۳۶۰ درجه، روکش صندلی چرم، سقف پانوراما، صفحه نمایشگر داشبورد و... نام برد و از جهت آپشن و امکانات می‌تواند در لیست بهترین خودرو‌های حال حاضر بازار قرار گیرد.

ضرابیان در خصوص میزان تولید این خودرو افزود: با توجه به سرمایه گذاری عظیمی که برای فیدلیتی صورت گرفته به دنبال تولید انبوه هستیم. عرضه این خودرو در حال حاضر در مرحله آزمایشی قرار دارد و در سال اول ۹۲۰۰ دستگاه از خودرو فیدلیتی تولید می‌شود و طی سال‌های آینده این رقم به ۱۲ تا ۱۵ هزار دستگاه خودرو در سال خواهد رسید.

وی درخصوص داخلی‌سازی فیدلیتی اظهار کرد: تمام توان خود را برای استفاده از ظرفیت داخلی به کار خواهیم بست و از ظرفیت‌های قطعه سازان داخلی برای افزایش سطح داخلی سازی بهره‌مند خواهیم شد.

مدیرعامل بهمن موتور با بیان اینکه گروه بهمن سرمایه‌گذاری عظیمی برای تولید این خودرو کرده است گفت: در قوای محرکه سرمایه‌گذاری بالایی کرده‌ایم که بر اساس برنامه‌ریزی‌ها از طریق شرکت‌های زیرمجموعه، تولید قوای محرکه را نیز آغاز خواهیم کردیم.

عضو هیات مدیره گروه بهمن در خصوص سیاست‌ها و برنامه‌های آتی این شرکت اذعان کرد: خودکفایی بالا خودرو فیدلیتی و قابلیت عرضه محصول با قیمت رقابتی از اهداف اصلی گروه بهمن است.

مدیرعامل بهمن موتور به اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم با تولید فیدلیتی در بهمن اشاره کرد و گفت: فیدلیتی از محصولات استراتژیک بهمن به شمار می‌آید، از این رو برای تولید این محصول نیروی انسانی زیادی در زنجیره تامین درگیر تولید خواهند بود که در ساخت، مونتاژ، خدمات و سایر بخش‌ها به کار گرفته خواهند شد. پیش بینی می‌کنیم در سال جاری برای تولید این محصول با جذب ۲۰۰ نفر در مجموعه بهمن اشتغال ایجاد کنیم.

ضرابیان در خصوص نحوه قیمت گذاری این خودرو نیز توضیحاتی ارائه داد و عنوان کرد: محصولات گروه بهمن دارای قیمتی ارزنده بوده و قیمت گذاری مطابق با ضوابط قیمت گذاری خودروی‌های داخل انجام شده و قیمت به گونه‌ای تنظیم می‌شود که مصرف کنندگان بهره ببرند.

عضو هیات مدیره گروه بهمن درخصوص صادرات این محصول استراتژیک گروه بهمن گفت: در حال حاضر بر روی پوشش نیازی‌های داخل کشور تمرکز کرده ایم، اما برنامه‌هایی برای صادرات این خودرو به کشور‌های منطقه وجود دارد و فعالیت بخش صادرات فیدلیتی نیز آغاز شده است.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"فنورد" در ۴ روز آینده به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت نورد و تولید قطعات فولادی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار خواهد شد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "کپرور" در ماه آینده

مجمع عمومی شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ برگزار می‌شود.
سهامداران آگاه باشند که مجمع

سهامداران آگاه باشند که مجمع "بوعلی" نزدیک است

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی بوعلی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ برگزار می‌شود.

"آبادا" در مجمع ۵۶ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت تولید نیروی برق آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ برگزار شد.
به سهامداران

به سهامداران "شپترو" در مجمع سود نرسید

مجمع عمومی عادی شرکت پتروشیمی آبادان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: