کد خبر : ۲۴۲۳۳۰
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز:
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
کارشناس بازار سرمایه گفت: معامله گران همه در انتظار مشخص شدن نتیجه انتخابات هستند تا اقدام به سرمایه گذاری کنند.

معامله گران در انتظار نتیجه انتخابات

محسن عباسلو در گفت‌وگو با بورس‌نیوز درباره دلایل نوسان بورس اظهار کرد: عمده دلیل نوسان بازار به انتخابات برمی‌گردد که پس از انتخابات این وضعیت بهتر خواهد شد.

کارشناس بازار سرمایه بابیان اینکه حجم معاملات در حال حاضر بسیار پایین است، افزود: معامله‌گران همه در انتظار مشخص شدن نتیجه انتخابات هستند تا اقدام به سرمایه‌گذاری کنند.

وی گفت: قیمت‌های جهانی در سطح مناسبی قرار دارد، خبر‌های خوبی هم از برجام در حال مخابره شدن است و این موارد بازار را به آینده امیدوار کرده است.

عباسلو تصریح کرد: هنوز اعتماد به بازار برنگشته، اما جو غالب بازار به رئیس‌جمهور آینده خوش‌بین است و منتظر برنامه‌های برنده انتخابات است، اما پیش‌بینی‌ها حاکی از بهتر شدن شرایط بازار دارد.

کارشناس بازار سرمایه با اشاره به خواسته فعالان بازار از رئیس‌جمهور آینده گفت: دولت آینده باید درباره بازار سرمایه صادق باشد و عملکرد دولت فعلی را در پیش نگیرد و به فکر جبران کسری بودجه از بازار نباشد.

وی بیان کرد: باید فرد یا سازمان مسئول بازار سرمایه باشد و همانند این دوره که هر مسئولی خود را ملزم به اظهارنظر درباره بورس می‌دانست عمل نکند تا بازار به‌واسطه این اظهارنظر‌ها آشفته شود.

عباسلو خاطرنشان کرد: اگر صداقت در دستور کار دولت آینده قرار گیرد بورس به تعادل خواهد رسید و به‌روزهای خوب خود بازخواهد گشت.

کارشناس بازار سرمایه بابیان اینکه هیچ فرصتی بهتر از بازار سرمایه برای سرمایه‌گذاران وجود ندارد، افزود: با توجه به مالیاتی که برای بازار‌های موازی وضع‌شده است به‌واسطه معافیت مالیاتی، بورس بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری است.


بیشتر بخوانید:

بازگشت تعادل بازار در نیمه دوم سال

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: