کد خبر : ۲۴۲۴۱۴
۲۴.۲۱۹ میلیارد ریال بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری "وصنعت" در اردیبهشت ۱۴۰۰؛
۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
بیشترین میزان بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در بخش «پذیرفته‌شده در بورس» به «فعالیت‌های کمکی به نهاد‌های مالی واسط» با ۳.۱۱۹ میلیارد ریال تعلق داشته است.

سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۰ مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری‌های خود را طی این دوره بالغ‌بر ۲۴.۲۱۹ میلیارد ریال به ثبت رسیده که از سرمایه‌گذاری در ۲ حوزه «خارج از بورس» و «پذیرفته‌شده در بورس» تشکیل‌شده، بیشترین میزان بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری این شرکت در حوزه خارج از بورس ۲۰.۹۵۸ میلیارد ریال ارائه‌شده است.

عملکرد ماهانه وصنعت+بورس نیوز

میزان بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری "وصنعت" در اردیبهشت‌ماه

بر پایه این گزارش صورت گرفته، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در اردیبهشت‌ماه با افزایش بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری ۱.۲۲ درصدی نسبت به ماه گذشته روبه‌رو بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۲ درصد رشد را تجربه کرده، بیشترین میزان بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در بخش «پذیرفته‌شده در بورس» به «فعالیت‌های کمکی به نهاد‌های مالی واسط» با ۳.۱۱۹ میلیارد ریال تعلق داشته و همچنین بیشترین میزان بهای تمام‌شده در بخش «خارج از بورس» را نیز «صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله» با ۱۴.۸۷۱ میلیارد ریال به خود اختصاص داده است.

درآمد حاصل‌شده از سود سهام محقق‌شده

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در اردیبهشت‌ماه میزان درآمدی که از سود سهام محقق‌شده به ثبت رسانده برابر با ۱۵.۴۷۳ میلیون ریال بوده، همچنین مجموع درآمد نقدی هر سهم شرکت‌های «نیروکلر، گسترش نفت و گاز پارسیان و امید فارس» بالغ‌بر ۴.۳۵۰ ریال به ثبت رسیده است.

وصنعت با سرمایه ثبت‌شده ۶.۰۰۰ میلیارد ریال طی عملکرد ۹ ماهه سال مالی منتهی به پایان مردادماه سال ۱۴۰۰ از محل سود سهام محقق‌شده ۲۴,۵۵۲ میلیون ریال درآمد داشته است.

صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس

ارزش بازار پرتفوی پذیرفته شده در بورس وصنعت+بورس نیوز

شرکت در انتهای اردیبهشت‌ماه چندین شرکت با بهای تمام‌شده ۳,۲۶۱,۲۲۵ میلیون ریال در پرتفوی بورسی خود داشته که با رشد ۱۲۵ درصدی به مبلغ ۷,۳۳۳,۷۷۵ میلیون ریال رسیده است.


  • بیشتر بخوانید:

"وصنعت" و سودی که در سال جدید آب رفت

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۳
من ارسال 82 در بورس فعالیت میکنم مجمع این شرکت را از اینترنت دنبال میکردم این مجمع از عجایب به یاد ماندنی بود که این شعر را در ذهن متباذر مینمود از کرامت شیخ ماچه عجب پنجه را باز کرد وگفت وجب زن نو را عروس میگوید مرغ نرراخروس میگوید زیر ابروان مردمان چشم است آنچه در جوی میدود آب است الی آخر کاش میدید
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
انتخاب هیات مدیره جدید

انتخاب هیات مدیره جدید "شسپا" در مجمع

مجمع عمومی شرکت نفت سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ برگزار شد.

"نبروج" مجددا مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نساجی بروجرد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۵برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع "شتولی" ۱۰ روز دیگر برگزار می‌شود

مجمع عمومی عادی شرکت تولی پرس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "پترول" به گوش می رسد

مجمع عمومی گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "تاصیکو" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: