کد خبر : ۲۴۲۶۰۴
در خراسان شمالی رقم خورد؛
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۲
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: گروه‌های بازرسی ویژه برای شناسایی رمزارز‌ها و برق‌های غیرمجاز در شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی فعال شد.

خواندن ۲ دقیقه

رمزارزها+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، علیرضا صبوری، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی  استخراج رمزارز‌ها تاثیر زیادی در افزایش مصرف برق دارد و لازم است مراکز استخراج رمز ارز غیر مجاز شناسایی شود.

به گفته وی متوسط فروش برق در استان ۸۲۰ ریال به ازای هر کیلووات ساعت بوده در صورتی که تعرفه مصوب برای رمزارز‌ها مطابق مصوبه هیات وزیران ۱۶ هزار و ۵۷۰ ریال به ازای هر کیلووات ساعت است.

وی تاکید کرد: در صورت کشف رمزارز‌ها یا برق‌های غیرمجاز در عین این که باید از حقوق شرکت دفاع شود، اما نوع برخورد و رفتار با مشترکان نیز باید توأم با احترام باشد.

وی از فعال شدن سه گروه بازرسی ویژه شناسایی رمزارز‌ها و برق‌های غیر مجاز در استان خبر داد و گفت: گروه‌های بازرسی ویژه از ۱۸ خردادماه سال جاری برای شناسایی موارد مشکوک استفاده از برق و شناسایی رمز ارز‌ها فعال شده است.

چندی پیش مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی در شورای راهبردی توسعه مدیریت از کشف ۷۶۴ دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال در استان و ضبط آن‌ها خبر داده و افزوده بود سخت گیری‌ها در این زمینه ادامه دارد و هم چنین از مصرف ۲ هزار مگاوات برق در کشور توسط ماینر‌ها خبر داده و سهم خراسان شمالی را در این زمینه ۱۰ مگاوات ذکر کرده بود.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" زشگزا " در مسیر پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد به سهامداران سود پرداخت می کند.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "وتعاون" از مهرماه

شرکت بیمه تعاون از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

" فاذر " مجددا به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت صنایع آذرآب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع "صبا " ۱۹۳ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صبا تامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: