کد خبر : ۲۴۲۶۶۵
مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در مراسم اهداء جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد:
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت ممکن است با سیاه نمایی، به کاهش امید و خودباوری دامن زده شود، اما ما در شرکت فولاد مبارکه سعی کردیم با این نگاه مقابله کنیم و اجازه نخواهیم داد دستاورد‌های ملی و اعظم شرکت فولاد مبارکه و ماحصل تلاش کارگران و کارکنان این شرکت دست مایه حواشی و نیات پلید حاشیه سازان شود.

خواندن ۲ دقیقه

فولاد مبارکه اصفهان+بورس نیوز


به گزارش بورس نیوز، به مناسبت دهه کرامت، مراسم اهداء ۱۷ سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مبارکه با مساعدت شرکت فولاد مبارکه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی، امام جمعه مبارکه، کریم زارع، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)، پروین صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، هادی نباتی نژاد، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، اصغر هدایت، فرماندار شهرستان، محسن عزیزخانی، جانشین سپاه و مقاومت بسیج شهرستان مبارکه و برخی دیگر از مسئولان این شهرستان در سالن اجتماعات اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مبارکه برگزار شد.

در این مراسم هادی نباتی نژاد، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه ضمن تبریک هفته کرامت و تشکر از کمیته امداد شهرستان مبارکه در سهیم شدن اقدام خیر این شرکت اظهار کرد: شرکت فولاد مبارکه از بدوتاسیس تاکنون همواره در راستای منویات مقام معظم رهبری به منظور امیدآفرینی در جامعه به ایفای مسئولیت‌های اجتماعی پرداخته است.

وی افزود: متاسفانه برخلاف تاکیدات و منویات رهبری، دستاورد‌های بزرگترین واحد صنعتی کشور با تخریب و پناه آوردن به حواشی در قالب انتشار تیزر و کلیپ و هیاهوی رسانه‌ای تحت الشعاع قرار گرفته است.

نباتی نژاد با استناد به فرمایشات رهبری که از جهش تولید در صنعت فولاد یاد کردند، گفت: دستاورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی اعم از دریافت مجوز واکسن ایرانی کرونا و ثبت رکورد‌های متعدد در تولید آنچنان که شایسته است برجسته نمی‌شود؛ این درحالی است که اگر دیگر کشور‌ها به این موفقیت‌ها دست می‌یافتند با موج رسانه‌ای در جامعه بازتاب مثبت پیدا می‌کرد.

وی افزود: ممکن است با سیاه نمایی، به کاهش امید و خودباوری دامن زده شود، اما ما در شرکت فولاد مبارکه سعی کردیم با این نگاه مقابله کنیم و اجازه نخواهیم داد دستاورد‌های ملی و اعظم شرکت فولاد مبارکه و ماحصل تلاش کارگران و کارکنان این شرکت دست مایه حواشی و نیات پلید حاشیه سازان شود.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با تاکید بر مولفه‌هایی نظیر امیدآفرینی و ایفای مسئولیت اجتماعی در شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: با شیوع کرونا، این شرکت در قالب کمک‌های مومنانه به یاری جامعه شتافت و امیدواریم آنان که درصدد تخریب دستاورد‌های این شرکت هستند، مستند صحبت کنند.

وی هرگونه توهین و نیت سوء به موفقیت‌های شرکت فولاد مبارکه را نکوهش کرد و گفت: اجازه نخواهیم داد حواشی، ما را از مسیر تلاش برای تحقق شعار سال و منویات رهبری دور کند و از تمام مسئولان که ما را مورد حمایت قرار می‌دهند تشکر می‌کنیم.

وی در پایان با اشاره به حضور حداکثری کارکنان فولادمبارکه در حماسه‌ای دیگر افزود: ۲۸ خردادماه، صندوق رای در شرکت فولاد مبارکه دایر شده تا همکاران تلاشگر ما در این شرکت با مشارکت پرشور خود، روز تاریخی را رقم زنند.


  • بیشتر بخوانید:

دریافت نشان عالی روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دستان خالی سهامداران

دستان خالی سهامداران "لازما" از مجمع/مجمع لازما سود نداد

مجمع عمومی شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
سود ۶۵۰ ریالی سهامداران از مجمع

سود ۶۵۰ ریالی سهامداران از مجمع "فایرا"

مجمع عمومی شرکت آلومینیوم ایران ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
تقسیم سود ۵۰۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰۰ تومانی در مجمع "کپارس"

مجمع عمومی شرکت کاشی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
مجمع

مجمع "شپلی" تا ۴ روز آینده

مجمع عمومی شرکت پلی‌اکریل ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۶برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: