کد خبر : ۲۴۲۸۴۲
در صورت مالی ۱۲ ماهه شرکت پارس خزر؛
۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶
شرکت صنعتی پارس خزر با سرمایه ۱۵۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

خواندن ۲ دقیقه

سود ناخالص لخزر+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، شرکت صنعتی پارس خزر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۱۳۷ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۹۹ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

شرکت صنعتی پارس خزر در دوره یادشده، مبلغ یک هزار و ۵۶۵ میلیارد و ۱۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۰ هزار و ۳۵۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۳۷ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یادشده را با افزایش ۱۰۲ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، یک هزار و ۹۸۰ میلیارد و ۹۹۵ میلیون ریال و سود عملیاتی را یک هزار و ۴۵۲ میلیارد و ۸۷ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "لخزر" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۴ هزار و ۳۶۵ ریال و سود خالص را ۶۵۹ میلیارد و ۹۴۴ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین شرکت صنعتی پارس خزر در گزارش تلفیقی خود در دوره یک ساله منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ سود هر سهم را با افزایش ۱۹۰ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ ۱۴ هزار و ۴۰۴ ریال و سود خالص را ۲ هزار و ۱۷۷ میلیارد و ۸۴۸ میلیون ریال اعلام کرده است.


  • بیشتر بخوانید:

افزایش نرخ همه محصولات "لخزر" به جز لباسشویی

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: