کد خبر : ۲۴۲۸۸۴
فروش ۱۸.۵۲۶ تنی «تأمین ماسه ریخته‌گری» در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰؛
۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
بیشترین میزان فروش محصول در اختیار «ماسه‌های ریخته‌گری» با ۱۴.۴۲۰ تن بوده و نرخ فروش آن نیز برابر با ۲.۲۰۹.۴۳۱ ریال به ثبت رسیده است.

تأمین ماسه ریخته‌گری+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت تأمین ماسه ریخته‌گری در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری میزان درآمد شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را مبلغی بالغ‌بر ۹۰.۱۸۶ میلیون ریال گزارش کرده که نسبت به فروردین‌ماه افزایش ۷۳ درصد داشته است.

عملکرد ماهانه کماسه+بورس نیوز

میزان درآمد شناسایی‌شده "کماسه"

روند درآمدهای کماسه+بورس نیوز

میزان سرمایه ثبت‌شده "کماسه" تا پایان اردیبهشت‌ماه برابر با ۲۲۰ میلیارد ریال گزارش‌شده، شرکت از ابتدای سال مالی تا دومین ماه سپری شده از سال جاری در مجموع مبلغ ۱۴۲.۴۰۶ میلیون ریال درآمد از فروش محصولات داشته که مقایسه فروش شرکت در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ با دوره مشابه در سال گذشته نشان می‌دهد میزان درآمد شرکت ۱۷۹ درصد افزایش‌یافته است.

میزان فروش محصولات کماسه در اردیبهشت‌ماه سال جاری برابر با ۱۸.۵۲۶ تن گزارش شده که نسبت به ماه گذشته ۵۳ درصد رشد داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۱۴ درصد افزایش را شاهد بوده، بیشترین میزان فروش محصول در اختیار «ماسه‌های ریخته‌گری» با ۱۴.۴۲۰ تن بوده و نرخ فروش آن نیز برابر با ۲.۲۰۹.۴۳۱ ریال به ثبت رسیده است.


  • بیشتر بخوانید:

کاهش فروش ۲۵ درصدی "کماسه"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل: