کد خبر : ۲۴۲۹۱۵
در نشست بانک مسکن استان مرکزی؛
۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲
نشست مدیران شرکت‌های عمران امیرکبیر و شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند با مسئولین بانک مسکن استان مرکزی به میزبانی بانک مسکن، در دفتر مدیر شعب استان تشکیل شد.

خواندن ۲ دقیقه

بانک مسکن +بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز،براساس این گزارش، سید نبی حیدریان مدیر شعب بانک مسکن استان در این نشست، ضمن خیر مقدم به میهمانان بانک، هر دو شرکت را، فعال و با پیشینه و سابقه درخشان در بخش مسکن و ساختمان دانست و برنامه شرکت‌ها را همسو و هم جهت با اهداف بانک مسکن عنوان کرد.

حیدریان سال ۱۴۰۰ را سالی مهم و سرنوشت‌ساز برای کشور خوانده گفت: امسال، اقتصاد کشور متاثر از جریان‌های سیاسی داخل و خارج در مسیر جدیدی قرار گرفته و مسئولین کشور با تاکید بر افزایش تولید، ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی، در جهت رفع موانع تولید و جلب حمایت و پشتیبانی حامیان تلاش می‌کنند.

وی گفت: این حرکت دولت در سال جاری، حمایت همه جانبه همه مسئولین امر و همیت همه مردم کشور را می‌طلبد و یقینا ما به عنوان مسئول و شما به عنوان متولیان و مجریان مجرب بخش مسکن که بخش پیشران اقتصاد تلقی می‌شود، باید همواره پیشگام بوده و دولت و ملت را در این عزم ملی همراهی و پشتیبانی کنیم.

مدیر شعب بانک مسکن استان افزود: امسال بانک مسکن در سیاست‌های اعتباری خود، کاملا انبساطی عمل کرده و در راستای حمایت از تولید، به سازندگان حرفه‌ای بخش مسکن چراغ سبز نشان داده و مفتخر است، تسهیلات خود را با شرایط مطلوب به ایشان اعطاء نماید. وی گفت: در این بین انتظار می‌رود شرکت‌ها و دستگاه‌های مرتبط با بخش مسکن، متقابلا با تجمیع و تمرکز منابع خود در این بانک دولتی، بانک مسکن را بانک منتخب خود به منظور انجام کلیه عملیات بانکی دانسته و به افراد و شرکت‌های تابعه خود معرفی کنند.

 محمود مرادی، مدیر عامل شرکت عمران شهر‌های جدید امیر کبیر و مهاجران در این نشست با تجلیل از خدمات بانک مسکن و زحمات مدیریت و پرسنل خدوم بانک مسکن استان، بانک مسکن را بانکی شایسته و لایق در تامین مالی طرح‌ها و پروژه‌های مسکن در کشور معرفی کرده، اظهار داشت: همان طور که در سال‌های گذشته، حسن عملکرد بانک در اعطای مرحله‌ای تسهیلات و فروش اقساطی آن بر همگان ثابت شد و دولت و هم مردم از فرآیند کار بانک رضایت کامل داشته ودارند، اطمینان دارم؛ در ادامه نیز این روند ادامه خواهد داشت و خصوصا در طرح اقدام ملی مسکن، بانک مسکن همچنان فعال و سربلند ظاهر خواهد شد.

حمیدرضا زمرد، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند، از شرکت‌های زیر مجموعه بانک مسکن نیز در این نشست، با برشمردن آماری از پروژه‌های احداثی شرکت در استان مرکزی: رسالت شرکت الوند را ساخت مسکن خوب به منظور تامین آسایش، آرامش و زیبائی بخشی به زندگی افراد معرفی کرده گفت: شرکت در سال جاری، ساخت چند پروژه از واحد‌های طرح اقدام ملی مسکن را با افتخار بر عهده گرفته و اطمینان می‌دهد؛ در ساخت پروژه‌های مزبور نه در کیفیت و نه در زمان تحویل واحد‌های در حال احداث، کاستی و درنگ نداشته، واحد‌ها را با بهره گیری از تکنولوژی روز و متد جدید ساخت و ساز عرضه بدارد.

وی تصریح کرد: امسال با حمایت مالی بانک مسکن، مسیر ساخت و ساز به خوبی هموار است و می‌طلبد، متقاضیان، چه آن‌ها که قصد احداث و یا تکمیل و بازسازی واحد‌های مسکونی خود را دارند، با مراجعه به بانک مسکن، از تسهیلات بانک در مقاوم سازی مسکن خود استفاده نمایند.

در ادامه این نشست، پیرامون سیاست‌های اعتباری سال جاری مسکن در بخش بانکداری خرد و نیز سیایت اعتباری بانک در بخش بانکداری شرکتی بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد در ادامه، مسئولین شعب و کارشناسان بانک، از پروژه‌های در حال احداث هر دو شرکت بازدید به عمل آورند.


  • بیشتر بخوانید:

پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به زنان سرپرست خانوار

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: