کد خبر : ۲۴۲۹۴۰
۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲
شهردار میامی که می‌خواهد شهر خود را به قطب استخراج ارز‌های رمزنگاری شده در جهان تبدیل کند، این هفته از شرکت‌های خارجی استخراج ارز دیجیتال برای ایجاد مراکز داده و فعالیت در این شهر دعوت کرد.

استخراج بیت کوین+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، راشاتودی، نوشت: فرانسیس سوارز، با هدف تبدیل شهر خود به قطب استخراج ارز‌های رمزنگاری شده در جهان، این هفته از شرکت‌های خارجی استخراج رمز ارز برای فعالیت در این شهر با استفاده از برق هسته‌ای دعوت کرد.

وی گفت که منابع زیاد برق هسته‌ای میامی باید آن دسته از استخراج‌کنندگان بیت کوین را که به دنبال اتخاذ منابع انرژی پاک برای فعالیت‌های خود هستند، جذب کند به خصوص اکنون که رد پای کربن برای استخراج ارز‌های رمزنگاری شده مورد توجه قرار گرفته است.

سوارز افزود که مسئولان این شهر به دنبال کاهش هزینه‌های انرژی با همکاری شرکت‌های برق هستند. وی همچنین تاکید کرد که آن‌ها در مورد مشوق‌های دیگری مانند مالیات و مقررات حداقلی گفتگو می‌کردند.

به گفته شهردار میامی که طرفدار ارز‌های دیجیتال است و در دارایی‌های خود هم بیت کوین و هم اتر دارد، میامی ممکن است با سایر مراکز استخراج ارز‌های دیجیتال در تگزاس و وایومینگ رقابت کند.

همچنین به نظر می‌رسد مقامات رسمی میامی محرک‌های جذب ارز‌های رمزنگاری شده را گسترش دهند چرا که این شهر در نظر دارد به پایتخت بیت کوین جهان تبدیل شود.

دعوت سوارز از استخراج کنندگان رمز ارز در خارج از آمریکا همزمان با افزایش فشار‌ها بر این صنعت، به ویژه در چین صورت می‌گیرد.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: