در هفته جاری رقم می خورد؛
۰۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶
سهام هلدینگ اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان (سهامی عام) با نماد " گنگین" هفته جاری در بازار پایه زرد فرابورس گشایش می‌یابد..

خواندن ۲ دقیقه

 هلدینگ نگین گردشگری+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، حسن کدخدا، مدیرعامل شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان اظهار امیدواری کرد سهام شرکت نگین با قیمت مطلوبی در هفته جاری باز شود ضمن اینکه هیات مدیره شرکت تمام تلاش خود را خواهد کرد تا ارزش سهام به واسطه عملکرد مطلوب، وضعیت خوب و رو به رشدی داشته باشد.

وی افزود: با توجه به دارایی‌های در اختیار و برنامه‌های آتی شرکت اصلی و شرکت‌های زیرمجموعه، ارزش بالایی برای سهام آن متصور هستیم.

وی سرمایه ثبتی شرکت را ۳۰۰۰ میلیارد ریال ذکر کرد وگفت: بودجه‌ای که امسال برای شرکت درنظر گرفته شده، نشان از رشد سود در مقایسه با سال‌های گذشته دارد.

گشایش سهام هلدینگ نگین گردشگری با نماد

کدخدا با اشاره به رعایت تمامی دستورالعمل‌ها افزود: سهام هلدینگ نگین گردشگری با نماد "گنگین" در گروه هتل رستوران گشایش می‌شود، اما اقدامات اولیه برای اخذ مجوز و تبدیل نگین به هلدینگ نهاد مالی و قرار گرفتن در گروه هلدینگ چند رشته‌ای شروع شده و تا چند ماه آینده شاهد تغییر تابلو وتغییر طبقه بندی شرکت خواهیم بود.

کدخدا ادامه داد: شرکت نگین در حال حاضر دارای هلدینگ ماهان و چندین شرکت زیرمجموعه در زمینه ساختمانی و بازار سرمایه است که خود هلدینگ ماهان در قالب چند شرکت در حوزه فولاد و صنعت و معدن فعالیت می‌کند ضمن اینکه این هلدینگ اکنون طرح‌های توسعه مهمی در دست اجرا دارد.

مدیرعامل هلدینگ اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان اظهار کرد: شرکت نگین همچنین اقدامات لازم برای تشکیل هلدینگ ساختمانی را به سرانجام رسانده و برای سال ۱۴۰۰ برنامه افزایش چندین شرکت در ذیل این هلدینگ ساختمانی در دستور کار قرار دارد.

کدخدا گفت: با توجه به پیش‌بینی‌هایی که از برنامه دولت در خصوص ساخت و ساز و حوزه مسکن داریم، امیدواریم این هلدینگ ساختمانی بتواند به کمک شرکت‌های زیرمجموعه، سود خوبی را برای شرکت هلدینگ نگین ایجاد و به این شرکت منتقل کند.

وی افزود: همچنین ایجاد هلدینگ بازار سرمایه در دستور کار قرار دارد که امیدواریم به زودی و در سال جاری عملیاتی شود.


  • بیشتر بخوانید:

شرکت فرابورس از ابزار جدید تامین مالی رونمایی کرد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: