کد خبر : ۲۴۳۲۹۹
مدیرعامل بانک صادرات گفت:
۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰
مدیر عامل و جمعی از دیگر مسئولین بانک صادرات ایران روز گذشته ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید این شرکت، با منصور یزدی زاده مدیر عامل، احمد سلیمی معاون مالی و اقتصادی و دیگر مسئولین این مجتمع عظیم صنعتی دیدار و گفتگو کردند.

خواندن ۲ دقیقه

بانک صادرات در بالاترین سطح، آماده همکاری با ذوب‌آهن اصفهان

به گزارش بورس نیوز،  در این دیدار، آخرین شرایط و تحولات تولیدی، مسائل مالی، تأمین مواد اولیه، تولید ریل ملی، فروش و صادرات و دیگر مسائل شرکت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر گسترش مناسبات و تعاملات فی مابین تاکید شد.

منصور یزدی زاده در این بازدید گفت: در سال گذشته تعاملات اقتصادی وسیعی با تمامی بانک‌های کشور و از جمله بانک صادرات ایران داشتیم که امسال تداوم دارد و توسعه می‌یابد. در حال حاضر با توجه به سرمایه عظیم در گردش ذوب آهن و برنامه‌های مربوط به توسعه کمی و کیفی شرکت نیازمند تأمین مالی قابل توجهی برای خرید مواد اولیه و فراهم آوردن سایر امکانات هستیم.

مدیرعامل ذوب آهن تسهیلات مالی با نرخ مناسب را یکی از خدمات مهم بانک‌ها دانست و گفت: با توجه به اطمینان متقابل بین این دو سازمان، بانک صادرات می‌تواند ذوب آهن اصفهان را با ارائه تسهیلات یاری کند.

صیدی مدیرعامل بانک صادرات ایران نیز در این بازدید با اشاره به ارتباطات متقابل این بانک با مجموعه ذوب آهن اصفهان گفت: این شرکت وارد گام‌های بلند صادراتی شده و با تولید انواع ریل، کشور را از واردات این نو ع محصول بی نیاز کرده است.

وی افزود: شکل‌گیری ذوب آهن اصفهان و تولید آهن آرزوی قدیمی مردم ایران بود که با ایجاد این شرکت به سرعت محقق شد و هم اکنون باید تولید ریل در ذوب آهن اصفهان را به عنوان یک پروژه ملی و استراتژیک در دانشگاه‌ها و مراکز صنعتی کشور مطرح نمود.

صیدی یاد آور شد: بانک صادرات ایران با توجه به شرایط موفق تولیدی در ذوب آهن اصفهان و رغبت و علاقه‌مندی مدیریت و کارکنان این شرکت، در بالاترین سطح آماده همکاری با ذوب آهن اصفهان و اختصاص اعتبارات لازم به آن است.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دستان خالی سهامداران

دستان خالی سهامداران "لازما" از مجمع/مجمع لازما سود نداد

مجمع عمومی شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
سود ۶۵۰ ریالی سهامداران از مجمع

سود ۶۵۰ ریالی سهامداران از مجمع "فایرا"

مجمع عمومی شرکت آلومینیوم ایران ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
تقسیم سود ۵۰۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰۰ تومانی در مجمع "کپارس"

مجمع عمومی شرکت کاشی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
مجمع

مجمع "شپلی" تا ۴ روز آینده

مجمع عمومی شرکت پلی‌اکریل ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۶برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: